Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria wannowa GoodHome Findon chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria wannowa GoodHome Findon chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520787

Dodaj pierwszą opinię!

|
Bateria wannowa Findon chrom jest modelem, który dopełni ciekawej aranżacji Twojej łazienki. Zamontuj baterię bezpośrednio na wannie, a zyskasz bardzo praktyczny element. Dzięki niemu będziesz mógł spełnić marzenia o ciepłej kąpieli. Z naszej oferty dobierz także inne modele baterii. Dopasujesz je bez problemu do każdej umywalki czy każdego zlewu w kuchni.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12 cm

Wysokość opakowania

20.3 cm

Szerokość opakowania

15.8 cm

Waga brutto

1.48 kg

Wymiary produktu

szer. 195 x wys. 152 x gł. 126 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do wanny

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Findon

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

281DEP

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor producenta

chrom
Bateria wannowa Findon chrom jest wykonana z mosiądzu. Dzięki temu model ten wykazuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Jest także odporny na korozję. Będzie Ci zatem służył niezawodnie przez wiele lat. Baterię z serii Findon zamontuj bezpośrednio na wannie. Użyj w tym celu dołączonego zestawu montażowego. Wraz z nim nie tylko instalacja będzie łatwiejsza. Oszczędzisz także czas, jaki musiałbyś poświęcić na poszukiwania części. Bateria wannowa Findon chrom utrzymana jest w bardzo uniwersalnej barwie. Dzięki temu dopasowanie baterii umywalkowej oraz innych elementów hydraulicznych nie będzie stanowiło większego problemu. Z naszej oferty możesz dobrać baterię do każdego przeznaczenia. Dzięki temu wykończysz funkcjonalnie łazienkę i kuchnię.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

Ocena i komentarz dla:

Bateria wannowa GoodHome Findon chrom