Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria wolnostojąca Cromer chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria wolnostojąca Cromer chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520795

Dodaj pierwszą opinię!

|
Bateria wolnostojąca Cromer chrom przyciąga spojrzenia smukłym kształtem. To również bardzo funkcjonalny model mocowany bezpośrednio do wanny. Jeśli chcesz nadać swojej łazience nowoczesnego rysu, wybierz tę baterię. Dzięki niej pomieszczenie zyska wyjątkowy charakter. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych, niepowtarzalnych baterii do wanny.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

20 cm

Wysokość opakowania

85 cm

Szerokość opakowania

28 cm

Waga brutto

7.47 kg

Wymiary produktu

szer. 189 x wys. 1100 x gł. 314 mm

Wymiary głowicy

40 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do wanny

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Cromer

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

140525 P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor producenta

chrom
Bateria wolnostojąca Cromer chrom wykonana jest z mosiądzu. Dzięki zastosowaniu tego materiału masz gwarancję odporności na korozję. Bateria z serii Cromer jest także bardzo wytrzymała. Charakteryzuje się również absolutnie wyjątkowym designem. Bateria wolnostojąca Cromer chrom ma wydłużone, smukłe kształty. Model ten będzie stanowił wyjątkowo ciekawe i efektowne wykończenie każdej wanny. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, futurystycznych łazienkach. Bateria jest również niezawodna. Barwa chrom natomiast sprawia, że z łatwością dopasujesz ten model do każdej kolorystycznej aranżacji swojej łazienki. Spośród naszej oferty możesz dobrać również inne rodzaje baterii, w tym modele do umywalki oraz zlewu. Każdy z nich charakteryzuje się dużą funkcjonalnością.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

Ocena i komentarz dla:

Bateria wolnostojąca Cromer chrom