icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ościeżnice stałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Ościeżnice stałe

Strzałka w prawo

Baza ościeżnicy stała prawa czarny mat

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Baza ościeżnicy stała prawa czarny mat
248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Funkcjonalna oraz elegancka baza ościeżnicy stała prawa czarny mat idealnie sprawdzi się przy pierwszej instalacji bądź wymianie skrzydła drzwi. Model przystosowany jest do montażu na ścianach o różnych grubościach. Jego montaż nie sprawi Ci większych problemów. Ponadczasowy design bazy sprawia, że produkt ładnie wkomponowuje się w przestrzeń mieszkania lub biura, delikatnie podkreślając panujący wewnątrz styl.

  Cechy i zalety

  Podczas przeprowadzania remontu warto zwrócić szczególną uwagę na odpowiedni dobór elementów wykończeniowych. Funkcjonalna i podkreślająca charakter wnętrza baza ościeżnicy stała prawa czarny mat doskonale sprawdzi się w tej roli. Prosta konstrukcja i przystosowanie do różnych szerokości ściany pozwoli na szybkie zamocowanie bazy w otworze drzwiowym. Czarny matowy kolor produktu stworzy ciekawy kontrast z powierzchnią ścian oraz nada wejściu do pomieszczenia elegancji. Baza wykonana jest z płyty MDF., która zapewni wysoką jakość użytkowania. W naszym asortymencie znajdziesz inne elementy obramowania drzwi w kolorze czarny mat, takie jak belka ościeżnicy. Oferta obejmuje modele bazy ościeżnicy w różnych wariantach kolorystycznych. Produkt znajdzie zastosowanie w budownictwie wewnątrz budynków. Posiada 2 lata gwarancji.

  • Jeden wymiar dla różnych szerokości muru, łatwy montaż, atrakcyjne wzornictwo

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Liczba zawiasów3
  Grupa kolorystycznaCzarny
  KolorCzarny mat
  MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
  Kod produktu5900378205616