Produkty

Blat drewniany 37 x 600 x 3000 mm dąb

Kliknij aby powiększyć

Blat drewniany 37 x 600 x 3000 mm dąb

Kod: 319664

|
Blat dębowy ma ekskluzywny wygląd. Dzięki zastosowaniu go w kuchni przestrzeń będzie prezentowała się niezwykle elegancko i stylowo. Naturalne drewno jest także bardzo praktyczne. Łatwo utrzymasz blat w czystości i będzie on odporny na działanie rozmaitych uszkodzeń mechanicznych. Produkt cechuje niezwykła żywotność. Zobacz także inne rodzaje blatów kuchennych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

3.7 cm

Długość opakowania

300 cm

Szerokość opakowania

60 cm

Waga brutto

45.29 kg

Grubość blatu

37 mm

Szerokość blatu

60 cm

Długość blatu

300 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kuchnia

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

B-557-LB-BD DA 37

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno dębowe

Kolor producenta

dąb

Wykończenie

surowe
Jeśli planujesz remont kuchni, zadbaj o jej funkcjonalność. Blat 37 × 600 × 3000 mm dąb cechuje nie tylko ekskluzywny wygląd, ale również niezwykła wytrzymałość. Naturalne drewno jest odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Bez żadnych obaw możesz wykonywać na nim różne czynności kuchenne. Blat dębowy z powodzeniem dopasujesz do wielobarwnych blatów. Produkt doskonale będzie się prezentował w nowocześnie urządzonych kuchniach. Równie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach w tradycyjnym stylu. Drewniany blat jest również niezwykle prosty w czyszczeniu. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki asortyment blatów oraz akcesoriów kuchennych. Zobacz, który z nich będzie pasował do aranżacji Twojej kuchni.
Ocena
1 komentarz
29.06.2019
To skandal, że w Castoramie sprzedaje się produkt tak skrajnie niskiej jakości. Wykończyliśmy i urządziliśmy z Castoramą niemal cały dom. Przyszedł czas na blat kuchenny, a że mamy już drewniane dębowe blaty na szafkach łazienkowych (również kupione w Castoramie), zdecydowaliśmy się zakupić drewniany blaty dębowe również do kuchni. Na miejscu w Castoramie przed zakupem przecięto nam blaty na odpowiednie długości. Po rozpakowaniu w domu dostaliśmy jednak szoku. Blaty które według opisu mają "ekskluzywny wygląd" okazały się totalnym bublem - krzywe, podziurawione przez korniki, z licznymi dziurami i pęknięciami wynikającymi z użycia do ich wykonania uszczerbionych klepek z wieloma sękami, częściowo wypadniętymi, częściowo popękanymi. Dziury i pęknięcia z każdej strony blatu, a od spodu już częściowo zakamuflowane szpachlą. Natychmiast więc pakujemy blaty i jedziemy z powrotem do Castoramy będąc pewni że to jakieś niefortunne nieporozumienie. Przy zgłoszeniu reklamacji, wezwany pracownik właściwego działu stwierdził, że powinniśmy sobie te wszystkie dziury poszpachlować i że dziury po kornikach, oraz inne dziury i pęknięcia (np. po wypadniętych sękach) sięgające nawet do połowy grubości blatu to nie wada i kupując blat drewniany powinniśmy się z tym liczyć. Formalnie przyjęto zgłoszenie reklamacji, jednakże zastrzeżono, że sposób jej rozpoznania Castorama uzależnia od stanowiska jakie zajmie producent i poproszono nas o zabranie blatów z powrotem i oczekiwanie na kontakt ze strony producenta. Blatów z których każdy waży ok. 45 kg, a jego gabaryt utrudnia transport. Wiele wskazuje zatem na to, że sklep reklamacji blatów uznać nie zamierza. Skandal zarówno w zakresie jakości sprzedawanego produktu jak również obsługi klienta. Taka sytuacja zdarzyła nam się po raz pierwszy, jednakże zostaliśmy skutecznie zniechęceni do robienia zakupów w Castoramie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej informacji. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Zaniepokoiła nas ona szczególnie i bardzo zależy nam na jej jak najszybszym wyjaśnieniu, będziemy więc zobowiązani, jeśli, korzystając z formularza znajdującego się na stronie: www.castorama.pl/kontakt, przekaże nam Pan więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia. Będziemy wdzięczni za odpowiedź.

 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Jak dbać o drewniany blat kuchenny?

 • Urządzanie

  Idealny blat kuchenny – wybór i montaż

 • Urządzanie

  Salon z jadalnią – metamorfoza oraz niespodzianka od Doroty Szelągowskiej

Ocena i komentarz dla:

Blat drewniany 37 x 600 x 3000 mm dąb