Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Blat łazienkowy GoodHome 183 x 45,5 x 2,7 cm dąb olejowany

Kliknij aby powiększyć

Blat łazienkowy GoodHome 183 x 45,5 x 2,7 cm dąb olejowany

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 511436

|
Blat łazienkowy został wyprodukowany z drewna dębowego. Produkt posiada naturalny brązowy kolor, który doskonale wkomponuje się w wystrój większości łazienek. Najlepiej zastosować go wraz z szafkami serii Imandra, do których idealnie pasuje. Wśród naszego asortymentu znajduje się szeroki wybór blatów, dzięki czemu łatwo wybierzesz model odpowiedni do Twoich wnętrz.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wymiary produktu: 183 x 45,5 x 2,7 cm

Parametry logistyczne

Długość opakowania

45.6 cm

Wysokość opakowania

2.9 cm

Szerokość opakowania

183.5 cm

Waga brutto

15.46 kg

Wymiary produktu

183 x 45,5 x 2,7 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Informacje dodatkowe

zgodny z serią szafek łazienkowych Imandra

Nr referencyjny

274551830-O

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

dąb wstępnie olejowany, wymagane dwukrotne olejowanie

Kolor producenta

brązowy
Blat to funkcjonalny element wyposażenia, który warto zastosować w łazience. Dzięki niemu zapewnisz sobie dodatkową przestrzeń do przechowywania codziennie używanych kosmetyków, akcesoriów czy drobnych sprzętów. Produkt jest dostosowany do szafek łazienkowych z serii Imandra, które także znajdziesz w naszym asortymencie – tworzy z nimi praktyczny i elegancki duet. Blat w kolorze brązowym powstał z drewna dębowego – dzięki temu cechuje się dużą wytrzymałością i wprowadza do pomieszczenia nieco naturalności. Przed zamontowaniem blatu należy natłuścić wszystkie powierzchnie za pomocą oleju, co najmniej dwa razy. W naszej ofercie znajdziesz także wszystkie pozostałe elementy potrzebne do urządzenia funkcjonalnej łazienki.
Ocena
9 komentarzy
23.06.2019
Blat lazienkowy to jakaś porażka, zamontowany od miesiąca i juz się rozwarstwia, i co dziwne w miejscu gdzie nie ma styczności z woda. Natomiast przy umywalce zrobiły się plamy i przebarwienia od wody, wygląda to paskudnie. I pomyśleć ze tyle trzeba zapłacić za taki bubel, wolałabym zamontować zwykły laminowany blat zamiast tego i przypuszczam że dłużej by posłużył. Nie polecam nawet za pół ceny.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za tę opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Panią tego rodzaju sytuacja, a zakupiony blat się nie sprawdził. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych objętych gwarancją, Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej możliwości.

26.03.2019
Blat jest olejowany a to nie wystarcza przy takim kontakcie z wodą jak ma to miejsce w łazience. Użytkuję go od miesiąca sama go dodatkowo olejowałam bo robią się zacieki od wody i blat ciemnieje. Blat docinają ale otworu już nie wycinają i to jest problem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pani opinię. Oferowany blat jest wstępnie olejowany, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą z działu sanitarnego, który pomoże w zabezpieczeniu materiału w zależności od przeznaczenia.

01.10.2018
Blat ładny, solidny, docinają na miejscu ale...na wystawie w sklepie warszawa włochy blat jest lakierowany mimo ze na stojącej etykiecie jest dąb olejowany co nadaje mu śliską powierzchnie i inny kolor. Proponuje zwrócić na to uwagę bo po rozpakowaniu jest inny
19.03.2018
Blat docinają pod wymiar jednak otwór na syfon trzeba wyciąć samemu.
12.12.2017
Też jestem ciekawa, czy jest możliwość przycięcia tego blatu w sklepie.
02.11.2017
Czy jest możliwość przycięcia go w sklepie do długości szafki i zrobienie otworu na syfon od umywalki?
22.07.2017
Drewniany blat w łazience wygląda po prostu szałowo
29.06.2017
O, będziemy mieć szafkę swojego projektu, więc przyda nam się taki blat
12.06.2018
Czy trzeba go w jakiś specialny sposób konserwowac lub czyścić ?
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Blaty łazienkowe – co warto o nich wiedzieć

 • Urządzanie

  Wyposażenie małej łazienki w segmenty Imandra

 • Urządzanie

  Blat łazienkowy – z czego wykonać

Ocena i komentarz dla:

Blat łazienkowy GoodHome 183 x 45,5 x 2,7 cm dąb olejowany