icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 plastikowa brązowa 180 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 plastikowa brązowa 180 mm
9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 0 w kolorze brązowym została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że element nie ulegnie uszkodzeniu czy zarysowaniu, zachowa także swój intensywny kolor mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Do montażu elementu na drzwiach zastosujesz znajdujące się w zestawie kołki.

  Cechy i zalety

  Cyfra 0 w kolorze brązowym jest przeznaczona do montażu na drzwiach wejściowych. Dzięki ciemnej kolorystyce oraz większemu rozmiarowi, element ułatwi lokalizowanie budynków. Produkt jest uniwersalny – możesz go także wykorzystać do oznaczenia skrzynki na listy czy zaznaczenia korytarzy w pomieszczeniach biurowych. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dzięki temu mimo opadów deszczu czy niskich temperatur, element zachowa atrakcyjną formę. Brązowy kolor będzie się dobrze komponował z innymi elementami – jasną elewacją, płotem czy stolarką okienną. Produkt jest łatwy w montażu – wykorzystasz do niego kołki, które znajdują się w zestawie.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711250077