icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV oliwkowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV oliwkowa
7,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 0 w kolorze oliwkowym prezentuje się estetycznie i nadaje elegancki charakter płaszczyźnie, na której jest zamontowana. Produkt zamocujesz na drzwiach gabinetu czy też pokoju hotelowego. Element został wykonany z solidnego materiału PCV, dzięki czemu cechuje go odporność na uszkodzenia. Montaż tabliczki jest łatwy i wykonasz go samodzielnie.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 0 jest montowana w miejscach, takich jak: korytarze, gabinety oraz biura. Sprawdzi się także do oznaczenia pokoi hotelowych. Produkt został wykonany z trwałego i solidnego materiału, dzięki czemu jest zabezpieczony przed pęknięciami i posłuży Ci przez wiele lat. Oliwkowy kolor produktu będzie się estetycznie prezentował w każdym pomieszczeniu, co sprawi, że z łatwością wkomponuje się we wnętrze. Dodatkowo produkt posiada uwypuklony front, dzięki czemu cyfra jest doskonale widoczna nawet z daleka. Zapewni to szybsze odnalezienie poszukiwanego pokoju i pozwoli zaoszczędzić czas. Mocowanie produktu jest łatwe i wygodne dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy samoprzylepnej, która trwale przywiera do różnego typu powierzchni.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorOliwkowy
  Kod produktu5906681288407