icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 samoprzylepna 50 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 samoprzylepna 50 mm inox
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 0 to produkt, który sprawdzi się podczas oznaczania miejsc użyteczności publicznej. Elegancki kolor inox subtelnie odbija światło, co sprawia, że numer jest bardziej widoczny. Dzięki temu szybciej odnajdziesz poszukiwane miejsce. Element został wykonany z trwałego materiału, który zabezpiecza go przed uszkodzeniem.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 0 doskonale sprawdzi się do numerowani pokoi, korytarzy, sal, biur oraz gabinetów. Montaż produktu przeprowadzisz samodzielnie dzięki samoprzylepnej warstwie, którą szybko i sprawnie przymocujesz do każdej powierzchni. Produkt został wykonany z trwałego i solidnego materiału, który w odpowiedni sposób zabezpiecza tabliczkę przed uszkodzeniem. Dzięki temu cyfra posłuży Ci przez wiele lat. Kolor inox sprawia, że tabliczka elegancko prezentuje się we wnętrzach. Dzięki gładkiej powierzchni, która odbija światło, produkt jest bardziej widoczny. Element wyczyścić z zabrudzeń oraz kurzu przy pomocy zwykłej, wilgotnej ściereczki. W naszej ofercie znajdziesz także inne tabliczki do oznaczania miejsc.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367001033