icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 tworzywo 50 mm platyna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 tworzywo 50 mm platyna
7,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Praktyczną cyfrę 0 wykorzystasz do przyozdobienia Twoich drzwi frontowych lub skrzynki pocztowej. Produkt został wytworzony z cechującego się trwałością tworzywa sztucznego, które z pewnością nie ulegnie zarysowaniu podczas użytkowania. Powierzchnia w odcieniu patyna możesz zostać zastosowana na tle ciemniejszej, kontrastowej ściany.

  Cechy i zalety

  Praktyczna cyfra 0 nadaje się idealnie do przyozdobienia Twojej skrzynki pocztowej lubdrzwi frontowych. Powierzchnię w kolorze platyna możesz z powodzeniem wyeksponować na tle ściany w niemalże każdym odcieniu. Jej uniwersalny wyraz pozwoli Ci podkreślić elegancki, a jednocześnie ponadczasowy charakter każdej kompozycji dekoracyjnej – bez względu na styl aranżacyjny, który został wykorzystany podczas jej tworzenia. Przy użyciu elementu możesz też stworzyć niebanalny kontrast, łącząc go ze ścianą w kontrastowej barwie. Litera wyprodukowana z tworzywa sztucznego wykazuje odporność na powstawanie zarysowań – będzie Ci ona zatem służyć przez lata. Jeśli chcesz ją stabilnie przymocować do powierzchni, zastosuj uniwersalny klej.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorPlatyna
  Kod produktu5905367001675