icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 5 plastikowa brązowa 180 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 5 plastikowa brązowa 180 mm
9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie cyfry 5 to skuteczny sposób na oznakowanie mieszkania czy domu. Produkt w kolorze brązowym sprawdzi się także do numeracji pokoi hotelowych lub specjalistycznych gabinetów. Kołki do zamocowania znajdziesz dołączone do zestawu. W naszej ofercie posiadamy także inne cyfry oraz pasujące kolorystycznie litery.

  Cechy i zalety

  Cyfra 5 posiada brązowy kolor, który w łatwy sposób dopasujesz do koloru elewacji lub stolarki okiennej. Tabliczka informacyjna ułatwi zlokalizowanie Twojego domu lub mieszkania. Cyfrę możesz także wykorzystać do oznaczenia korytarza w biurowcu lub ponumerowania pokoi hotelowych. Do wykonania cyfry wykorzystano tworzywo sztuczne, które jest odporne na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu numer nie ulegnie uszkodzeniu mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Produkt w kolorze brązowym będzie się dobrze prezentował zestawiony z jasną elewacją lub stolarką okienną. Ciemny element będzie także widoczny z daleka. Do zamocowania elementu wykorzystasz kołki, które znajdują się w zestawie. Do cyfry możesz także dopasować litery.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711250121