icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 5 samoprzylepna 50 mm złota

Cyfra 5 samoprzylepna 50 mm złota

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 5 została wykonana ze stopu cynku oraz aluminium. Element wyróżnia się trwałością, dlatego zachowa atrakcyjny wygląd przez długi czas. Produkt pozwoli Ci właściwie oznaczyć pokoje hotelowe, korytarze biurowców czy innych miejsc o przeznaczeniu publicznym. W naszej ofercie znajdziesz także cyfry w innych kolorach.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 5 posiada wypukły front oraz złotą barwę. Dzięki temu element będzie się elegancko prezentował na drzwiach pokoi hotelowych, biur czy gabinetów. Tabliczkę informacyjną wykorzystasz także do oznaczenia korytarzy w biurowcach oraz innych pomieszczeniach użytku publicznego. Dzięki temu lokalizacja poszukiwanego miejsca będzie o wiele łatwiejsza. Element jest łatwy w montażu, ponieważ posiada samoprzylepną warstwę. Wykorzystanie w procesie produkcji stopu cynku oraz aluminium sprawia, że cyfra zachowuje odporność na uszkodzenia oraz zarysowania. Dzięki temu zachowa swoje walory estetyczne przez długi czas. W ofercie są dostępne także elementy w kolorze brązowym, które dopasujesz do kolorystyki pomieszczenia.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorZłoty
  Kod produktu5906711267662