icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 8 tworzywo 50 mm platyna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 8 tworzywo 50 mm platyna
7,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie praktycznej cyfry 8 stanowi doskonały pomysł na ładne przyozdobienie Twoich drzwi frontowych. Produkt wykonano z materiału odznaczającego się przede wszystkim odpornością na powstawanie zadrapań – z tworzywa sztucznego. Będzie Ci on więc służyć przez długi lata, zachwycając Cię niezmiennie estetycznym wyglądem.

  Cechy i zalety

  Praktyczna cyfra 8 może zostać z łatwością użyta do ładnego przyozdobienia Twoich drzwi frontowych. Powierzchnia w kolorze patyna będzie się ładnie komponować z niemalże każdym odcieniem ściany, nadając całej kompozycji dekoracyjnej elegancki, a jednocześnie ponadczasowy charakter. Produkt doskonale pasuje także do nieco ciemniejszych ścian – stworzy on wtedy niebanalny kontrast, zwracający na siebie uwagę gości oraz domowników. Tworzywo sztuczne to materiał, który może być z powodzeniem stosowany przez długi czas – nie straci on pięknego wyglądu z powodu szpecących zadrapań czy też zarysowań. Jeśli chcesz stabilnie przymocować cyfrę do ściany, zastosuj uniwersalny klej, który z pewnością znajdziesz w każdym warsztacie.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorPlatyna
  Kod produktu5905367001750