Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Akcesoria do wysiewu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Akcesoria do wysiewu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Klipsy do mocowania roślin, Sillar, klipsy, do podtrzymywania roślin, 2.2cm, 100szt

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: PlanetaAgd_pl

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.

39,99
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Zestaw 100 klipsów do mocowania roślin Sillar to niezastąpiony dodatek dla każdego ogrodnika. Oferowane klipsy o średnicy 2,2 cm pozwalają łatwo i bezpiecznie przymocować łodygi roślin do podpór, takich jak sznurki czy tyczki. Dzięki wyprofilowanej konstrukcji zapinki utrzymują łodygi w stabilnej pozycji, minimalizując ryzyko ich ściśnięcia oraz uszkodzeń, co sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin. Idealne dla pomidorów, ogórków, fasoli, winorośli oraz kwiatów pnących, klipsy wspierają rośliny w osiąganiu optymalnej wysokości oraz poprawiają plony.


    Wykonane z trwałego, odpornego na UV tworzywa sztucznego, klipsy cechują się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Nie łamią się ani nie pękają, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie przez wiele sezonów. Szybki montaż to dodatkowy atut – wystarczy jeden ruch, aby bezpiecznie przymocować łodygę do odpowiedniej podpory, co znacznie ułatwia pracę w ogrodzie, zwłaszcza przy większej liczbie roślin do podwiązania.


    Zestaw znakomicie sprawdza się zarówno w ogrodzie, jak i w szklarni, zapewniając odpowiednie wsparcie dla młodych roślin i umożliwiając lepsze dostarczanie światła oraz ułatwiając podlewanie. Klipsy idealnie nadają się także do roślin uprawianych na balkonach i tarasach, gdzie wspomagają wzrost roślin ozdobnych i jadalnych, eliminując potrzebę stosowania sznurków czy drutów, które mogą uszkodzić delikatne łodygi.


    Każdy z klipsów dostarczany jest w oryginalnym opakowaniu, a ich zielony kolor harmonijnie wpisuje się w naturalne otoczenie roślin, tworząc estetyczne dopełnienie każdej przestrzeni ogrodowej. Zainwestuj w ten praktyczny zestaw i dostarcz swoim roślinom najlepsze wsparcie w ich wzroście.

      Cechy i zalety

      • Średnica: 2,2 cm | Ilość: 100 sztuk
      • Zestaw 100 sztuk zapinek klipsów do mocowania łodyg do sznurka, tyczek i podpór. Niezastąpione przy uprawie pomidorów, ogórków, fasoli, winorośli i kwiatów pnących.
      • Materiał: trwałe tworzywo sztuczne, odporne na UV
      • Każda zapinka działa na zasadzie prostego zatrzasku. Wystarczy jeden ruch, by bezpiecznie przymocować łodygę do podpory. To ogromne ułatwienie podczas pracy w ogrodzie – zwłaszcza gdy masz wiele roślin do podwiązania!

      Informacje prawne

      • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

      Specyfikacja techniczna

      Typ produktuOpaska zaciskowa do roślin
      Liczba sztuk w opakowaniu100
      Rodzaj opakowaniaZestaw
      Gwarancja producenta2 lata
      MarkaSillar
      Kolorzielony
      Grupa kolorystycznaZielony
      Kod EAN5902668917148