Zobacz więcej Słupki, listwy, kantówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska sosnowa Blooma 2,1 x 7 x 183 cm

Deska sosnowa Blooma 2,1 x 7 x 183 cm

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deskę sosnową wykorzystasz podczas wykańczania pergoli czy altany. Produkt sprawdzi się także podczas prac naprawczo-rekonstrukcyjnych. Materiał został wzmocniony i zabezpieczony przed wilgocią, ostrym promieniowaniem słonecznym, jak i bytowaniem szkodników. Dzięki temu zachowa nie tylko ładny wygląd, ale będzie trwałym elementem konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Deska sosnowa jako uniwersalny materiał budowlany znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie. Produkt jest przystosowany do stosowania na zewnątrz dzięki poddaniu go metodzie impregnacji ciśnieniowej. Odpowiednie środki ochronne wnikają w głębokie warstwy drewna i chronią je przed wsiąkaniem wody z opadów, jak i zabezpieczają przed promieniowaniem słonecznym i pękaniem drewna. Preparaty odstraszają także szkodniki oraz insekty. Wszystko to sprawia, że deska zachowa atrakcyjny wygląd bez konieczności dodatkowej impregnacji. Materiał jest dostępny w szerokiej palecie rozmiarów, tak byś mógł stworzyć dowolne konstrukcje ogrodowe – pergole, płoty lub deski. Jeśli poszukujesz drewnianych słupków, kantówek czy listew, skorzystaj z naszej oferty.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuDeska ogrodzeniowa
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta3 lata​
     MarkaKlikstrom
     Długość produktu1830mm
     Grubość produktu21mm
     Szerokość produktu70mm
     Rodzaj obróbkiAutoklaw
     Waga produktu1.9kg
     KolorZielony
     MateriałSosna
     Kod produktu3663602949251