Zobacz więcej Słupki, listwy, kantówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska sosnowa Blooma 2,1 x 9 x 120 cm

Deska sosnowa Blooma 2,1 x 9 x 120 cm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie deski sosnowej to łatwy sposób na wykonanie praktycznej pergoli lub altany. Materiał sprawdzi się także do naprawy uszkodzonej ławki czy huśtawki. Możesz go dowolnie obrabiać, nadając mu odpowiedni rozmiar i kształt. Drewno w kolorze zielonym możesz także wybarwić na inny kolor, dopasowując je do otoczenia.

   Cechy i zalety

    Deska sosnowa to materiał, który jest wykorzystywany podczas wielu prac konstruktorskich. Ułatwi Ci zbudowanie pergoli, huśtawki czy altany. Możesz go zastosować podczas reperacji ławki. Uniwersalna forma sprawia, że nadaje się on idealnie do ogrodowej przestrzeni, podkreślając naturalny charakter działki czy ogrodu. Element został odpowiednio przygotowany do zastosowania na zewnątrz. Jest uodporniony na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak odpady czy duże nasłonecznienie. Ponadto nie grozi mu korozja biologiczna. Deska jest dostępna w różnych wielkościach, co z pewnością ułatwi prace konstruktorskie. Wśród produktów architektury ogrodowej znajdziesz także listwy, kantówki czy słupki z tego samego materiału w różnych wzorach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuDeska ogrodzeniowa
     MarkaKlikstrom
     Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
     KolorZielony
     MateriałSosna
     Kod produktu3663602949268