icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drzwi z podcięciem

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwi z podcięciem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwi z podcięciem Olga 70 prawe orzech ambasador
Strzałka w prawo

Drzwi z podcięciem Olga 70 prawe orzech ambasador

268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz skrzydła o zwiększonej wodoodporności? Lubisz klasyczne modele? Drzwi z podcięciem Olga prawe orzech ambasador na pewno Ci się spodobają. Doskonale pasują do klasycznych aranżacji. Zastosujesz je w kuchni albo w łazience, czyli wszędzie tam, gdzie ważna jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. Ten model wyróżnia się też delikatnym przeszkleniem.

    Cechy i zalety

    Drzwi z podcięciem Olga 70 prawe orzech ambasador sprawdzą się w domach u miłośników klasycznych wnętrz. Wykończenie doskonale imituje prawdziwe drewno. Skrzydło wykonane jest z płyty HDF. Ta charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia oraz zarysowania. Poza tym powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. Nie potrzeba do tego specjalistycznych środków, tak jak np. w przypadku drewna. Drzwi z podcięciem Olga prawe orzech ambasador mają specjalną konstrukcję. Umożliwia ona swobodny przepływ powietrza. Jest to istotne szczególnie w kuchni oraz łazience. Model ma też satynowe przeszklenie, które pięknie się prezentuje. Szukasz innych rodzajów skrzydeł? Znajdziesz je w naszej bogatej ofercie sklepu Castorama.

    • Gładka powierzchnia
    • Wentylowane
    • Ozdobne przeszklenie
    • Pokrycie skrzydła: foliowane

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu744mm
    Grubość produktu40mm
    Wysokość produktu2040mm
    SeriaOlga
    Typ opakowaniaszt.
    MateriałPłyta wiórowa wysokiej gęstości (HDF)
    KolorOrzech
    W zestawieZamek i zawiasy, klucz do zamka
    Kierunek otwierania drzwiPrawe
    Rozmiar drzwi70
    Kod produktu5902022929657