Zobacz więcej Stacje pogodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Stacje pogodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Elektroniczna stacja pogody Snow

Elektroniczna stacja pogody Snow

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Elektroniczna stacja pogody SNOW wskazuje między innymi komfort klimatyczny, wilgotność, temperaturę oraz stan zużycia baterii. To tylko część funkcji, którymi wyróżnia się to przydatne urządzenie. Produkt znajdzie zastosowanie w każdym domu lub biurze. Jest prosty w użytkowaniu i cechuje się dokładnością pomiarów. Sprawdź nasz asortyment i poznaj inne propozycje stacji pogodowych.

   Cechy i zalety

    Elektroniczna stacja pogody SNOW to funkcjonalny element, który warto mieć w swoim domu. Urządzenie wyróżnia się wysoką dokładnością pomiarów wilgotności i temperatury. Oprócz tego stacja wskaże Ci komfort klimatyczny oraz tendencje pogodowe. Wszystkie te parametry znajdują się na dużym i czytelnym wyświetlaczu LCD. Elektroniczna stacja pogody SNOW została również wyposażona w zegar, alarm temperatury oraz wskaźnik zużycia baterii. Urządzenie składa się z dwóch elementów. Nadajnik o dużej mocy jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Z kolei stojąca stacja świetnie sprawdzi się ustawiona na komodzie w kuchni, salonie lub przedpokoju. W ofercie sklepu Castorama znajduje się wiele innych elektronicznych stacji.

    • Zegar DCF
    • Barometr z historią pomiarów
    • Podświetlenie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTerdens
    Typ czujnikaElektroniczny czujnik do pomiaru temperatury i wilgotności
    Czujnik barometrycznyBez czujnika barometrycznego
    Czujnik wilgotnościCzujnik wilgotności
    FunkcjePamięć pomiarów, pomiar temperatury, pomiar wilgotności w zakesie 20 - 95%, pomiar ciśnienia w zakresie 900 - 1080 hPa, komfort klimatyczny, tendencja pogody, synchronizacja czasu, zegar z alarmem, wskaźnik zużycia baterii
    Napięcie zasilania3V
    KolorBiały
    Kod produktu5901733003625