Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Stacje pogodowe

Strzałka w prawo

Stacje pogodowe

Stacje pogodowe to urządzenia służące do pomiaru różnych parametrów meteorologicznych wewnątrz oraz na zewnątrz domu. Te innowacyjne, przenośne przyrządy oferują użytkownikom możliwość śledzenia aktualnych warunków atmosferycznych, w tym temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, prędkości wiatru i opadów deszczu.

Filtry

Stacje pogodowe

Stacje pogodowe to urządzenia służące do pomiaru różnych parametrów meteorologicznych wewnątrz oraz na zewnątrz domu. Te innowacyjne, przenośne przyrządy oferują użytkownikom możliwość śledzenia aktualnych warunków atmosferycznych, w tym temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, prędkości wiatru i opadów deszczu.

5 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Termometry

Wyświetlanie 5 z 5 produktów

Stacja pogodowa – nowoczesne urządzenie do Twojego domu

Stacja pogodowa to małe urządzenie, dzięki któremu możesz błyskawicznie poznać warunki pogodowe. W zależności od modelu może mieć różne funkcje. Na czytelnym wyświetlaczu zobaczysz, jaka jest aktualnie temperatura, wilgotność lub kierunek i siła wiatru. Stacje pogodowe pozwalają także na odczyt ciśnienia. Wszystkie te warunki odczytywane są dzięki sygnałowi radiowemu. Zebrane dane widoczne są z daleka, a bardziej zaawansowane urządzenia mogą także prognozować pogodę.

Domowa stacja meteorologiczna będzie doskonale prezentować się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu czy miejsca położenia, w jakim będzie na co dzień.

STACJA POGODOWA W PRAKTYCE

W Castoramie czeka na Ciebie szeroki wybór stacji pogodowych, które mogą znaleźć zastosowanie w większości domów, mieszkań czy też w biurach. Dzięki użytkowaniu proponowanych przez nas akcesoriów nie tylko dowiesz się jaka jest temperatura za oknem, ale również jakich warunków pogodowych należy się spodziewać. Większość z dostępnych w tym dziale stacji pogodowych została dodatkowo wyposażona w pomiar wilgotności, a także zegar, kalendarz oraz alarm. W Castoramie znajdziesz akcesoria pokazujące fazy Księżyca, jak również wskaźnik komfortu klimatycznego.

CO WYRÓŻNIA STACJE POGODOWE?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy stacje pogodowe w kilku kolorach, dzięki czemu wybierzesz model dobrze prezentujący się w danym wnętrzu. Oferowane przez nas akcesoria posiadają duże i czytelne ekrany, a niektóre z nich zostały dodatkowo wyposażone w graficzną prognozę pogody. Oprócz artykułów elektronicznych w tym dziale możesz zaopatrzyć się także w analogową stację pogody, która prezentuje się bardzo elegancko i będzie pasować do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym oraz retro.

BŁYSKAWICZNY PODGLĄD TEMPERATURY

Jedną z funkcji, jaką ma domowa stacja meteorologiczna, jest pomiar temperatury. Z łatwością możesz odczytać warunki pogodowe, jakie panują na zewnątrz. Dzięki temu będziesz doskonale wiedzieć, co na siebie włożyć przed wyjściem z domu. Temperatura, jaka panuje na zewnątrz to nie jedyny parametr widoczny na wyświetlaczu. Sprawdzisz także, jaka temperatura jest w danym momencie wewnątrz pomieszczeń. Możesz kontrolować warunki, jakie panują w Twoim domu i dostosować np. ogrzewanie.

POMIAR WILGOTNOŚCI

Bezprzewodowa stacja pogody wskazuje nie tylko na temperaturę powietrza oraz pomieszczeń w Twoim domu. To także urządzenie, które wskaże wynik pomiaru wilgotności. Dzięki temu będziesz na bieżąco obserwować, jakie warunki pogodowe panują na zewnątrz. Wilgotnościomierz wskazuje nie tylko pomiar na zewnątrz, ale także z pomieszczenia w Twoim domu. Stacja pogodowa to wyjątkowo funkcjonalne urządzenie, które będzie cieszyć całą rodzinę. Możesz ją postawić również w pomieszczeniu biurowym.

JAKIE CZUJNIKI DODATKOWO MA STACJA POGODOWA?

Domowa stacja meteorologiczna to wyjątkowo funkcjonalne urządzenie, które może posiadać także wbudowany zegar oraz kalendarz. Dzięki temu przez cały czas masz dostęp do aktualnej godziny, a także daty, która wyświetla się na ekranie. To duże ułatwienie podczas przebywania w domu czy w biurze. Stacja pogodowa synchronizuje dane automatycznie, dlatego obsługa urządzenia jest banalnie prosta. W dodatku możesz ustawić budzik, który nie pozwoli Ci na spóźnienie się do pracy.

WYGLĄD STACJI POGODOWEJ

Domowa stacja pogodowa pasuje zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Czcionki są na tyle czytelne, że odczytasz je nawet z daleka. Stacja pogodowa może świetnie prezentować się na parapecie, komodzie czy półce. To doskonałe urządzenie do salonu, pokoju dziecięcego, a nawet kuchni. Stacja pogodowa jest zatem uniwersalna oraz funkcjonalna. Jeśli wybierzesz odpowiedni kolor, dopasujesz ją do swojego wnętrza. Rozmiar urządzenia jest niewielki, dlatego nie będzie kolidować z innymi dodatkami czy elementami ozdobnymi w Twoim domu.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, KUPUJĄC STACJĘ POGODOWĄ?

Przed zakupem stacji pogodowej sprawdź, jakie dokładnie ma funkcje. Im więcej, tym bardziej komfortowo możesz poczuć się w swoim domu. Ciekawym rozwiązaniem jest stacja pogodowa bezprzewodowa, za sprawą której nie są widoczne przewody. Urządzenie wygląda zatem estetycznie i elegancko prezentuje się w każdym miejscu.

Sprawdź także, z jakiego materiału wykonana jest stacja pogodowa. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne będzie odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki temu będziesz cieszyć się nią przez długi czas.

POGODA W FORMIE GRAFIKI NA EKRANIE

Dużym ułatwieniem, a także dodatkiem ozdobnym, jest przedstawienie pogody w formie graficznej. Wystarczy tylko spojrzeć na urządzenie, aby dowiedzieć się, jakie warunki panują na zewnątrz. Niektóre modele mają także wykresy oraz kolorowe wskaźniki, które pokazują, czy wilgotność powietrza sprzyja Twojemu samopoczuciu. Takie dodatki wpływają na estetyczny wygląd stacji pogodowej, a także jeszcze większą funkcjonalność.