Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Elementy mocujące do zamka ZX Gerda do drewna

Elementy mocujące do zamka ZX Gerda do drewna

15,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz prawidłowo zamontować zamek z serii ZX? Możesz użyć sygnowanych elementów mocujących, które zapewnią Ci jego trwałe osadzenie. Zestaw zawiera wszelkie akcesoria potrzebne Ci do przykręcenia zamka – wkręty i kołki. Prezentowane elementy mocujące są przystosowane do drewna, dlatego możesz je wykorzystać we wszelkich drzwiach wykonanych z tego materiału.

   Cechy i zalety

    Odpowiednie mocowanie wybranego zamka nawierzchniowego z serii ZX wykonasz przy pomocy dopasowanych elementów mocujących. Oryginalne akcesoria sprawiają, że możesz być pewien trwałości montażu. Elementy są również wykonane w idealnym rozmiarze, dlatego umożliwią Ci doskonałe osadzenie zamka w drzwiach, co zapobiegnie jego obluzowywaniu się oraz zminimalizuje ryzyko łatwego rozkręcenia go. Zestaw ten zawiera wszelkie artykuły, których potrzebujesz, aby prawidłowo zamocować zabezpieczenie w domu, firmie czy lokalu – znajdziesz w nim odpowiednie wkręty i kołki rozporowe. Prezentowane elementy mocujące są przeznaczone do montażu w drewnie, dlatego masz szansę wykonać trwałe mocowanie zamka we wszelkich drzwiach wykonanych z tego materiału.

    • Trwałe połączenie
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorOcynk biały
    Kod produktu5903373000439