Produkty

Pilarka stołowa Erbauer 315 mm

Kliknij aby powiększyć

Pilarka stołowa Erbauer 315 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 214897

|
 • niezawodne, trwałe, solidne
 • 2 lata gwarancji
 • stalowa konstrukcja przeznaczona do ciężkich prac
 • przedłużany stół
 • uchwyty ułatwiające przenoszenie
Pilarka stołowa Erbauer jest urządzeniem, które sprawdzi się w przydomowym warsztacie oraz profesjonalnym zakładzie. Dzięki narzędziu będziesz mógł sprawnie wykonać wszelkie prace stolarskie. Pilarka stołowa przyda Ci się szczególnie do prac z dużymi materiałami drewnianymi. Nasza oferta obejmuje również urządzenia o innej mocy i rozmiarach stołów.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

61 cm

Wysokość opakowania

46 cm

Szerokość opakowania

86 cm

Waga brutto

58 kg

Wymiary produktu

wys. 85,2 x szer. 68,3 x gł. 16 cm

Średnica tarczy

315 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace stolarskie

Głębokość cięcia

przy 90° - 85 mm, przy 45° - 46 mm

Otwór tarczy

30 mm

Moc maksymalna

2500 W

Prędkość obrotowa

2800 obr./min

Kąt nachylenia

45°

Napięcie

220 - 240 V

Akcesoria w zestawie

popychacz, klucz

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

stół 55 x 80 cm; dł. przewodu 3 m; stalowa konstrukcja

Nr referencyjny

ETS2500
Pilarka stołowa Erbauer 315 mm jest elektronarzędziem wykonanym ze stali. Dzięki temu jest bardzo wytrzymałe. Wykazuje także dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ma to duże znaczenie w przypadku materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Dzięki pilarce możesz wykonywać ciężkie prace stolarskie. Przedłużany stół ułatwi obróbkę nawet największych płyt. Pilarka stołowa Erbauer jest wyposażona w uchwyty, które ułatwiają przenoszenie. Możesz zatem przestawiać ją w dowolnej chwili tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Pilarka stanowi dobre uzupełnienie wyposażenia profesjonalnego zakładu stolarskiego. Znajdzie zastosowanie także w przydomowym warsztacie majsterkowicza-amatora. W naszej ofercie znajdziesz pilarki o różnych parametrach technicznych i rozmiarach.
Ocena
4 komentarze
13.05.2020
Za tę cenę sprzęt jest świetny, ale trzeba zrobić cięcia próbne, bo niektóre już złożone elementy są nieco krzywe, nie ma też kąta 90* i trzeba mierzyć na końcu i początku tarczy od progu stołu. Najgorsze jest to, że nie ma prowadnic do cięcia dużych przedmiotów, przydałby się blat z takimi prowadnicami, może producent mógłby coś takiego wprowadzić? :)
04.01.2020
Brak możliwości ciecia skosów z powodu braku prowadnicy do drewna.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Informujemy, że w przypadku tego produktu, do zestawu dołączona jest prowadnica, która pozwala na cięcie skosu do 45 stopni. Jeśli pilarka zakupiona przez Pana w naszym sklepie nie posiada prowadnicy w zestawie, zachęcamy do zgłoszenia tej kwestii w sklepie w celu weryfikacji.

02.01.2020
Pilarka pracowała cicho, cięła deski i sklejkę bardzo dobrze, niestety po ok. stu włączeniach i wyłączeniach przestała pracować - chińszczyzna dała o sobie znać.Kłopot z naprawą lub wymianą przy 58 kg wagi tego sprzętu, no i trzeba go rozłożyć i zapakować, chyba ,że ktoś ma busa do transportu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię oraz przekazanie tych informacji. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja. Jednocześnie przypominamy, że w takim przypadku przysługuje Panu(i) prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zachęcamy do odwiedzenia wybranego przez siebie sklepu Castorama na terenie całego kraju. Nasz zespół postara się rozwiązać tę sprawę najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy, by pamiętać o wzięciu ze sobą dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury.

25.08.2019
Puki co sprawuje się dobrze ale jeśli chodzi instrukcja obsługi ma tak małą czcionkę że trzeba użyć lupy, obrazki są zbyt małe by były czytelne. Dokładność skali prowadnicy w stosunku do tarczy jest przesunięta o 1,5 mm ale jak na sprzęt nie profesjonalny tnie bardzo dokładnie. Moja ocena mocne 8/10 jak na 5 dni używania.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Kiedy koziołek jest niezastąpiony w warsztacie?

 • Narzędzia i artykuły

  Zalety pilarek ukośnych

 • Narzędzia i artykuły

  Wybór pilarki tarczowej

Ocena i komentarz dla:

Pilarka stołowa Erbauer 315 mm