icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Filtry

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Oczka wodne

Strzałka w prawo

Filtry

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr Aquael Maxi

Filtr Aquael Maxi

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Filtr do oczek wodnych służy do oczyszczania i natleniania wody w przydomowych i działkowych zbiornikach. Dzięki temu flora i fauna w tym małym ekosystemie będzie miała dobre warunki do rozwoju i życia. Filtrowana woda zachowuje swoją przejrzystość. Sprzęt ten jest przeznaczony do pracy ciągłej, można wzbogacić go dodatkową lampą UV, którą należy dokupić osobno.

  Cechy i zalety

  Ten filtr do oczek wodnych przeznaczony jest zarówno do pracy na zewnątrz, jak i wewnątrz zbiornika. Możesz więc umiejscowić go na brzegu małego akwenu i schować między roślinami lub położyć na dnie oczka. Wówczas podłączony do pokrywy z pompą będzie także pełnił funkcję fontanny dodatkowo napowietrzając wodę. Sprzęt ten zapewnia pełną filtrację oczka, zarówno mechaniczną oraz biologiczną. Filtr oczyszcza wodę 4 warstwami mediów: szczotkami, gąbką bezfenolową, matą kokosową, znów gąbką bezfenolową i kulami BIO MAX. Pełny proces filtrowania wody zaczyna się czyszczeniem wstępnym – mechanicznym, który pozwala na rozwój kultur bakterii, które odpowiedzialne są za dalsze filtrowanie wody. Dalsze warstwy filtra zapewniają pełne, biologiczne oczyszczenie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaAquael
   MateriałTworzywo sztuczne
   Kod produktu5905546000185