Produkty

Gładź gotowa Knauf Goldband Finish 18 kg

Kliknij aby powiększyć

Gładź gotowa Knauf Goldband Finish 18 kg

Marka: Knauf

Marka: Knauf

Kod: 919859

|
Gotowa gładź polimerowa przeznaczona jest do tworzenia idealnie gładkich i równych powierzchni – wykorzystasz ją głównie do szpachlowania wstępnego oraz końcowego spoin płyt gipsowo-kartonowych. Produkt charakteryzuje się dużą plastycznością, co przekłada się na łatwą obróbkę masy, a tym samym skrócenie czasu wykonywanych prac remontowo-wykończeniowych.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

26 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Waga brutto

18 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Wydajność

szpachlowanie całopowierzchniowe: ok. 1,3 - 1,5 kg/m2/mm; szpachlowanie spoin z krawędziami AK: ok. 0,15 kg/mb

Ilość warstw

1

Maksymalna grubość warstwy

3 mm

Metoda aplikacji

masę można nakładać za pomocą agregatu przeznaczonego do nakładania dyspersyjnych farb i mas szpachlowych; do nakładania ręcznego należy używać narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej

Temperatura pracy

od +5°C do +25°C

Czas schnięcia

min. 24 h (przy termepraturze + 20°C i wilgotności powietrza 65%)

Parametry indywidualne

Marka

Knauf

Okres używania

9 miesięcy (pod warunkiem przechowywania masy w oryginalnym i zamkniętym opakowaniu, które choni masę przed wyschnięciem)

Informacje dodatkowe

produkt niepalny, nie klasyfikowany jako materiał niebezpieczny, narzędzia pracy po użyciu natychmiast umyć wodą, nie mieszać z innymi materiałami

Nr referencyjny

549398

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

gotowa do użycia masa polimerowa

Gładź będąca gotową masą polimerową doskonale sprawdza się podczas przeprowadzania prac remontowo-wykończeniowych wewnątrz budynku. Wykorzystasz ją do szpachlowania cienkowarstwowego, do szpachlowania wstępnego oraz końcowego spoin łączących płyty kartonowo-gipsowe. Poza tym dzięki produktowi z łatwością poradzisz sobie także z tworzeniem różnorodnych faktur o charakterze dekoracyjnym. Gładź dzięki swojej plastyczności jest łatwa w obróbce, a dodatkowo po wyschnięciu dobrze się szlifuje, więc z łatwością wykonasz zaplanowane prace. Produkt z równą skutecznością nadaje się do nakładania ręcznego, jak i maszynowego – za pomocą agregatu przeznaczonego do nakładania dyspersyjnych farb i mas szpachlowych. W naszym asortymencie znajdziesz także gładzie innego typu.
Ocena
16 komentarzy
05.03.2019
Te negatywne opinie tot knaufa to bez urazy, ale panowie nie macie pojęcia o materiałach. Z jednym mogę się zgodzić, konkurencja to dolina nidy. Nie rozumiem co znaczy zagesta, ciezko się rozprowadza. Panowie,robić to cza umic.
17.01.2019
Jestem w trakcie remontu mieszkania, kupiłem kilka gotowych mas, bo kolega powiedział że nie warto bawić się rozrabianie gładzie lepiej trochę dołożyć, i powiem wam że knalfem najlepiej mi si ę robi, może w nakładaniu nie ma za dużej roznicy za to w obróbce zdecydowanie wygrywa knalf goldband finish
27.11.2018
Bardzo dobra masa. Biała i gęsta, łatwo się nakłada.
21.08.2018
Zdecydowanie za gęsta, to nie finish. Trzeba było rozrobić i uważać potem żeby nie było za grubo. Po dodaniu zgodnie z opisem pierwszej porcji wody. Warstwy 3mm pękały. Oczywiście jeśli chodzi o kolor to jest najbielsza gładź jaką widziałem.
10.05.2018
Te moderowane opinie to raczej obiektywne nie Sanu
10.05.2018
Nie polecam
12.04.2018
Masa gęsta ale po wymieszaniu robi się rzadsza i można bezproblemowo nakładać, łatwo się szlifuje, można kłaść mokre na mokre i nic się nie przeciera między warstwami.
31.03.2018
dobrze się rozprowadza co uważam za wielki plus, dosyć szybko wysycha, mógłbym polecić. przyzwoita zaprawa
07.03.2018
Jestem początkujący, ale zakupiłem kilka marek na start aby wypróbować który produkt będzie najlepiej się obrabiało.
Co do Knauf goldband, stwierdzam, że jako finish słabo się nadaje, po pierwsze ciężko się go rozprowadza, masa może i nie kapie, ale jest gęsta, może na 1 warstwę się nadaje, ale nie jako finish.
Po moich testach, zastosowałem na 1 warstwę śmig a2 a na finish Atlas Rapid (może i rapid jest dość rzadki, ale lekko się rozprowadza, nie zostawia porów, szybko się ścina.

Piszecie opinie że inne zaprawy nie są białe, czy to ma znaczenie? i tak trzeba malować.
12.02.2018
Jedna z łatwiejszych w nakładaniu, początkujący bez doświadczenia da sobie radę nie schnie za szybko co pozwala na drobne poprawki.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak oszacować koszty remontu domu?

 • Budowa

  Rodzaje gładzi

 • Budowa

  Wykańczanie ścian wewnętrznych – przegląd sposobów

Ocena i komentarz dla:

Gładź gotowa Knauf Goldband Finish 18 kg