Produkty

Gotowa gładź szpachlowa Diall do 5 mm 10 kg

Kliknij aby powiększyć

Gotowa gładź szpachlowa Diall do 5 mm 10 kg

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 925079

|
 • gotowa do użycia
 • szybkoschnąca
 • idealna do uszkodzonych i tekturowych ścian
Gotowa gładź szpachlowa jest preparatem niezbędnym podczas remontów oraz prac wykończeniowych. Jej zastosowanie umożliwi Ci skuteczne wyrównanie powierzchni ścian oraz wypełnienie rozmaitych ubytków, co zadecyduje o estetycznym wyglądzie dowolnego pomieszczenia. Preparat dostępny jest w opakowaniach o różnych rozmiarach, więc wybierzesz wariant odpowiadający Twoim potrzebom.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

20.3 cm

Szerokość opakowania

26.9 cm

Wysokość opakowania

26.9 cm

Waga brutto

10.45 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

powierzchnie nierówne

Wydajność

6 m2/opak.

Ilość warstw

2

Maksymalna grubość warstwy

5 mm

Metoda aplikacji

szpachla

Temperatura pracy

nie stosować poniżej +8°C i powyżej +35°C

Czas schnięcia

24 h

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Nr referencyjny

DLGARP10PR

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

40-80% mineralne wypełniacze, 10-30% woda, 1-10% spoiwo organiczne i inne dodatki
Przed Tobą remont mieszkania, więc zastanawiasz się, czy istnieje skuteczna metoda wygładzenia ścian, które noszą już wieloletnie ślady użytkowania? Zastosowanie polecanej gotowej gładzi szpachlowej jest doskonałym sposobem, by znów wyglądały jak nowe. Pokryte preparatem powierzchnie sprawią, że ich pomalowanie na dowolny kolor będzie o wiele prostsze. Również aplikacja produktu nie należy do skomplikowanych – nałożysz go sprawnie za pomocą szpachli. Duże opakowanie, w którym znajduje się gładź, sprawia, że pokryjesz nią wielometrowe płaszczyzny, bez konieczności kolejnej wizyty w sklepie. Jeśli potrzebujesz preparatu o innych właściwościach, już teraz sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy w asortymencie marketów Castorama.
Ocena
4 komentarze
20.05.2020
Niepolecam dlugi czas schniecia peka przy wiekszych szczelinach
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę wiadomość. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z fachowcem z działu Budowlanego, który postara się dotrzeć do jej przyczyn i udzieli Panu wsparcia w zakresie jej rozwiązania: www.castorama.pl/sklepy

03.10.2019
Po wymieszaniu bardzo rzadki, po nałożeniu na ścianę z rysami struktura rys przechodzi na zewnątrz po wyschnięciu, <nie wypełnia tym samym drobnych ubytków - nawet takich 1 mm wgłębień > długi czas schnięcia
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt ten nie spełnił Pana oczekiwań. Zaniepokoiła nas poruszona przez Pana kwestia, którą chcielibyśmy niezwłocznie przekazać odpowiedzialnym, za segment jakości produktów osobom. Dodatkowo zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym na dziale Budowlanym, który podpowie w jaki sposób odpowiednio pracować z tym produktem, aby finalny efekty był dla Pana zadowalający. Chcielibyśmy również poinformować, że według parametrów technicznych czas schnięcia gładzi to 24 godziny, jednak może on ulec wydłużeniu przy wysokiej wilgotności w pomieszczeniu, w którym jest ona aplikowana.

13.09.2019
Uwaga !!!!
W wiaderku jest tylko 3/4 wypełnione masą szpachlową. Odradzam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Jeśli masa produktu w opakowaniu nie zgadzała się z jego opisem, przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama. 


16.08.2018
Niskiej jakości produkt. Bardzo długi czas schnięcia, pozostawia żółty kolor, próba malowania farbą podkładową po prawie 24h zakończoną schodzeniem tynku. Jedyny plus jest taki, że przy kładzeniu jest stosunkowo długo elastyczny.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak bez błędów układać gładzie gipsowe

 • Budowa

  Jak nakładać gładź szpachlową

 • Budowa

  Jak oszacować koszty remontu domu?

Ocena i komentarz dla:

Gotowa gładź szpachlowa Diall do 5 mm 10 kg