Zobacz więcej Mocowania samoprzylepne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Mocowania samoprzylepne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haczyk regulowany Tesa do tapet 1 kg
Strzałka w prawo

Haczyk regulowany Tesa do tapet 1 kg

30,98
/ opak.
15,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Haczyk do tapet to element, który może przydać się w każdym domu, a szczególnie tym wynajmowanym czy takim, gdzie wystrój często się zmienia. Jeśli za każdym razem, gdy zechcesz powiesić obrazek, wywiercisz w ścianie dziurę, to wkrótce cała tapeta będzie zniszczona. Aby tego uniknąć, do wieszania ozdób wykorzystuj raczej takie haczyki.

   Cechy i zalety

    Jeśli będziesz wiercić dziury w ścianach przykrytych tapetami za każdym razem, gdy chcesz powiesić obrazek, to szybko może się okazać, że cała powierzchnia tapety będzie zniszczona. Aby tego uniknąć, mocując do takich materiałowych czy papierowych pokryć używaj haczyków samoprzylepnych. Wybieraj te, które nie pozostawiają nieestetycznych śladów nawet po odklejeniu. Ważne też, by nie rozrywały przy tym tapet. Na tego typu haku powiesisz obraz lub dowolną ozdobę. To bardziej estetyczny sposób, niż plastry czy sznurki, które czasem wykorzystuje się zamiast gwoździ, by nie niszczyć muru. Na stronie Castoramy szukaj też innych tego typu haczyków przeznaczonych do różnych pokryć i obciążeń. Zobacz, który z nich najlepiej uzupełni Twoje domowe wnętrze.

    • Gwóźdź samoprzylepny z możliwością regulacji wysokości
    • Łatwy montaż i demontaż bez pozostawienia śladów
    • Utrzymuje ciężar do 1 kg
    • Gwóźdź wielokrotnego użytku; utrzymuje ciężar do 1 kg z możliwością zwiększenia go do 2 kg podczas zastosowania dwóch gwoździ na raz; regulacja umożliwia uzyskanie pożądanego poziomu już po zamontowaniu gwoździa; nadaje się do tapet

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    Liczba sztuk w opakowaniu2
    Maksymalne obciążenie (kg)1kg
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Kod produktu4042448353856