icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Hamaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Hamaki

Strzałka w prawo

Hamak Blooma 200 x 100 cm na stelażu drewnianym

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hamak Blooma 200 x 100 cm na stelażu drewnianym
498
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Produkt czasowo niedostępny

Produkt aktualnie nie jest dostępny w ofercie.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowany produkt przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom relaksu na świeżym powietrzu. Jest to hamak, który rozstawisz w ogrodzie, nawet jeśli rosnące w nim drzewa mogłyby nie udźwignąć jego ciężaru. Posiada on bowiem stabilny stelaż, dzięki któremu skorzystasz z produktu także na tarasie. Postaw go w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu i ciesz się możliwością doskonałego odpoczynku.

    Cechy i zalety

    Marzy Ci się doskonały relaks w ogrodzie, ale drzewa przy Twoim domu nie są na tyle duże, by utrzymać hamak? Zdecyduj się zatem na prezentowany model dostępny z gotowym, stabilnym stelażem wykonanym z drewna. Dzięki niemu możesz zażywać odpoczynku zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy nawet balkonie w bloku mieszkalnym. Hamak postawisz dokładnie tam, gdzie sam zdecydujesz i gdzie będzie Ci najwygodniej. Produkt stanowić będzie także ciekawą dekorację przestrzeni, a to ze względu na jego atrakcyjny wygląd. Stelaż utrzymany jest w naturalnym drewnianym kolorze, a bawełniany materiał jest delikatnie kremowy. W szerokiej ofercie Castoramy znajdziesz również wiele innych modeli hamaków. Sprawdź i wybierz najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i upodobaniom.

      Specyfikacja techniczna

      Typ produktuHamak na stelażu
      Liczba sztuk w opakowaniu1
      Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
      Gwarancja producenta2 lata
      MarkaGoodHome
      Długość produktu3000mm
      Szerokość produktu1100mm
      GamaLopevi
      Gramatura180g/m²
      Maksymalne obciążenie100kg
      Mocowania i łączenia w zestawieMocowania i łączenia w zestawie
      Odporność na czynniki pogodoweOdporny na czynniki pogodowe
      Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
      Opis materiałuPoliester
      Skład100% poliester
      Grupa kolorystycznaBeżowy
      KolorBeżowy
      Materiał ramyStal
      WzórGładki
      Kod produktu3663602724001