Produkty

Kantówka strugana 50 x 50 x 2000 mm

Kliknij aby powiększyć

Kantówka strugana 50 x 50 x 2000 mm

Kod: 307514

|
Dostępna tutaj kantówka to element służący do budowy budynku od postaw, a także drobnych remontów i prac wykończeniowych. Produkt sprawdzi się niemal we wszystkich pomieszczeniach w domu jako dekoracyjna kolumna, a także na zewnątrz – z jego pomocą wzniesiesz solidną altankę ogrodową. Kantówka ma jasny kolor, który dobrze współgra z zielenią.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

200 cm

Długość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

15 kg

Grubość kantówki

50 mm

Wymiary produktu

50 x 2000 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo, kostrukcje drewniane

Klasa jakości drewna

I

Impregnacja

nie

Poziom wilgotności drewna

do 14%

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

elementy sęczne

Nr referencyjny

8318

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno iglaste, surowe

Kolor producenta

naturalny

Wykończenie

heblowane
Kantówka jest produktem do wykorzystania wewnątrz budynku oraz na zewnątrz. Oprócz zastosowania w pracach budowlanych pełni też funkcję dekoracyjną – heblowane powierzchnie atrakcyjnie podkreślają charakter wnętrza oraz łatwo utrzymać je w czystości. Wykonane z kantówki kolumny mogą być ozdobą każdego pokoju dziennego, a także praktycznie podtrzymywać zadaszenie – takie rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim w tarasach i altankach ogrodowych. Zastosowany w miejscach szczególnie często eksploatowanych na długo pozostaje w nienaruszonym stanie, co jest zasługą odporności na ścieranie. Naturalny kolor prezentowanej kantówki podkreślają atrakcyjne sęki na jej powierzchni. W zależności od Twoich potrzeb – w naszej ofercie znajdziesz także produkty bezsękowe.
Ocena
3 komentarze
10.06.2020
Z 40szt. Kantówek które były na sklepie, względnie prostych było 12, ogólnie towar dobry z małą ilością sęków ale z tego co jest na sklepie 3/4 to odpady.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za wiadomość. Cieszymy się, że jakość wybranych kantówek spełnia Pańskie oczekiwania, jednak zmartwiła nas wspomniana kwestia, dotycząca konieczności segregacji produktu w sklepie. Przekażemy ją odpowiednim osobom celem weryfikacji.

01.09.2018
Zamawiałem dwa razy przez internet. Pierwszy raz dostałem kantówki dobrej jakości, drugi raz towar 3-ciego (bo nawet nie 2-go) sortu. Zamówiłem 8 sztuk z czego 3 nadają się w zasadzie na odpad produkcyjny. W konstrukcji nie będę ich w stanie wykorzystać, bo jedna jest krzywa a dwie pozostałe mają wielkie sęki z której jeden już wypadł a w drugiej trzyma się na włosku...
24.03.2018
Ciężko znaleźć prostą...
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Budujemy donicę z kantówki – prosty poradnik dla majsterkowicza

 • Ogród

  Wykonanie huśtawki ogrodowej z drewna – krok po kroku

 • Wykończenie

  Jak zrobić budę dla psa?

Ocena i komentarz dla:

Kantówka strugana 50 x 50 x 2000 mm