Zobacz więcej Karnisze komplety

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Karnisze komplety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karnisz pojedynczy Colours Gala 200 cm chrom
Strzałka w prawo

Karnisz pojedynczy Colours Gala 200 cm chrom

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Karnisz średniej długości sprawdza się zarówno przy małych oknach, które chcesz dokładnie zasłonić, jak i nieco większych. Powieszony nad otworem okiennym będzie idealnym sposobem, by uzupełnić oprawę okna, dodając jej elegancji i funkcjonalności. Możesz powiesić na nim dowolną zasłonę lub firankę. Szczególnie dobrze będzie wyglądała tkanina w chłodnym odcieniu.

   Cechy i zalety

    Bez odpowiedniego karnisza nie będziesz mógł wieszać i zmieniać zasłon w swoich oknach. Uniemożliwi to nie tylko brak tego elementu, ale też niesolidny czy źle zamontowany karnisz. Warto przytwierdzić nad oknem solidny modele takie jak ten wykonany z metalu. Jego montaż będzie prosty dzięki specjalnym wspornikom przeznaczonym do montażu ściennego. Chromowana powierzchnia czyni z niego idealny dodatek nie tylko do domów mieszkalnych, ale też biur. Szczególnie korzystnie na tle jego metalowej powierzchni będą wyglądały zasłony i firanki w chłodnych kolorach. Takie znajdziesz w sklepie internetowym Castoramy. Przeglądaj tam pełną ofertę działu tkanin okiennych lub odwiedź wybrany market stacjonarny, by móc na żywo przyjrzeć się wybranym materiałom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKarnisz pojedynczy
     MarkaColours
     Długość produktu2000mm
     Średnica produktu19mm
     Maksymalne obciążenie3.5kg
     KolorChrom
     Kod produktu5057741067002