Produkty

NOWE USŁUGI FINANSOWE W CASTORAMIE

Korzyści nowej karty kredytowej Castorama

 • możliwość rozłożenia zakupy na raty w karcie bez odsetek od 3 do 6 miesięcy1

a dodatkowo:

 • kartę dostępna od ręki tak, abyś mógł od razu zapłacić za wybrane zakupy
 • limit nawet do 20 000 zł na dowolne zakupy
 • kredyt bez odsetek nawet do 54 dni2
 • możliwość korzystania z karty za darmo3
 • wygodne płatności w Internecie
 • szybkie płatności zbliżeniowe
 • możliwość wypłaty pieniędzy z dowolnego bankomatu
 • całodobowy dostęp do informacji o karcie – wystarczy zalogować się do Bankowości Internetowej lub zadzwonić na Infolinię Banku


Jak otrzymać kartę?

 • Podejdź do Punktu Usług Finansowych.
 • Złóż wniosek i podpisz umowę.
 • Odbierz kartę kredytową Castorama.

Zapłać nią za wybrane zakupy - jeśli zechcesz Bank rozłoży płatność za zakupy na raty.

Usługi dodatkowe do karty kredytowej

Możesz wybrać ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb - zapewnij ochronę sobie i bliskim na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.
Więcej informacji o karcie kredytowej Castorama

Korzyści zakupów na raty w Castoramie

 • możesz wybrać propozycję kredytu 0% od 3 do 6 miesięcy4 (RRSO 0%) lub inne atrakcyjne propozycje
 • bez zbędnych formalności5, masz możliwość nabycia wybranych towarów/usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych
 • kupując upragniony towar/usługi na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel
 • możesz kupić towar/usługę lepszej jakości lub droższy

Jak kupić na raty?

 • Wybierz towary/usługi, które chcesz kupić.
 • Zapytaj sprzedawcę o zakupy na raty - dostaniesz odpowiedni druk Zamówienia.
 • Wypełnij wspólnie z doradcą wniosek kredytowy w Punkcie Usług Finansowych.
 • Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku - podpisz umowę kredytową i ciesz się udanymi zakupami!


Usługi dodatkowe do zakupów na raty

Podczas zawierania Umowy możesz skorzystać z dodatkowej oferty dobrowolnego ubezpieczenia na życie6 czy  Pakietu Usług Bankowych7.
Więcej informacji o zakupach na raty

Zapytaj o szczegóły oferty doradcę w Punkcie Usług Finansowych lub zadzwoń pod numer infolinii 71 358 22 44 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Korzyści kredytu gotówkowego

 • proste i jasne zasady kredytowania
 • rata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości
 • swoboda decyzji na co przeznaczyć dodatkową gotówkę
 • możliwość wyboru dnia spłaty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia lub emerytury
 • stałe i atrakcyjne oprocentowanie – już od 3,99%8 (RRSO 10,96%) dla Nowych Klientów9

Jak dostać kredyt gotówkowy?

 • Doradca przedstawi Ci propozycję kredytową.
 • Wypełnij wniosek kredytowy.
 • Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku podpisz umowę.
 • Wybierz sposób wypłaty:
  - przekaz pocztowy
  - przelew
  - kasa w oddziale Santander Consumer Banku
 • Ciesz się z dodatkowej gotówki.

O szczegóły zapytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych lub zadzwoń pod numer infolinii 71 358 22 44 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Przykład reprezentatywny
Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 1600 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 10% oraz z opłatą miesięczną za używanie karty kredytowej w kwocie 4,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na dzień 24.02.2017 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 1600 zł; całkowita kwota do zapłaty: 1776,59 zł, całkowity koszt kredytu: 176,59 zł i obejmuje odsetki: 122,69 zł oraz opłaty miesięczne za używanie karty: 53,90 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,31%.

1 W ramach promocyjnego planu spłat ratalnych określonego na podstawie Regulaminu Promocji Planu Spłat Ratalnych karty Castorama „Raty bez odsetek od 3 do 6 miesięcy” dla transakcji bezgotówkowej w kwocie 1320 zł, spłacanej w 6 miesięcznych, równych ratach, z oprocentowaniem stałym 0%, bez opłat, prowizji i ubezpieczenia, RRSO wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty 1320 zł. Całkowity koszt skorzystania z promocyjnego planu spłat ratalnych w ramach limitu na karcie kredytowej 0 zł. Wysokość rat 1-6 doliczanych do spłaty minimalnej w wynosi 220 zł.
Szczegóły w Regulaminie Promocji „Raty bez odsetek od 3 do 6 miesięcy”. Termin promocji: 01.07.2017 r. – 28.02.2018 r.

2 Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 1600 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 10%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za używanie karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0 zł wyliczenia na dzień 24 luty 2017 r. są następujące: całkowita kwota do zapłaty wynosi 1600 zł, całkowity koszt kredytu 0 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

3 Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla kart kredytowych Castorama dostępnej w zakładce Dokumenty.

4 Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji „raty 0% od 3 do 6 miesięcy” zawartego na okres 6 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 24.02.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%, całkowita kwota kredytu 1000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 5 równych rat miesięcznych 166,67 zł, wysokość ostatniej 6 raty korygującej wynosi 166,65 zł.

5 Zapytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

6 Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są u doradcy w Punkcie Usług Finansowych i na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

7 O szczegóły usług dodatkowych zapytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych i na https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/.

8 Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. dla przedstawionej propozycji kredytu gotówkowego w kwocie 6 000 zł (całkowita kwota kredytu) zawartego na okres 60 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.02.2017 r. są następujące: oprocentowanie stałe 5,99%; całkowity koszt kredytu wynosi 1 724,55 zł i obejmuje prowizję za udzielenie kredytu 652,76 zł, odsetki 1 063,69 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie Oddziału Banku 8,10 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 724,55 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 10,96%; wysokość równych rat miesięcznych 1-59 wynosi 133,44 zł, ostatnia 60 rata 133,59 zł. Propozycja dotyczy mistrzowskiego kredytu gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 6 000 zł do 25 000 zł i dostępna jest dla Nowych Klientów, z minimalnym dochodem 2 500 zł netto.

9 Nowy Klient – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, którą na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/ kredytu gotówkowego, pożyczki/ kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego, z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.
Obecny Klient – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, którą na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy łączy lub łączyła umowa: pożyczki/ kredytu gotówkowego, pożyczki/ kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego, z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.

Niniejsze propozycje nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c.