Produkty

Klej Stegu Gipsolep 5 kg

Kliknij aby powiększyć

Klej Stegu Gipsolep 5 kg

Marka: Stegu

Marka: Stegu

Kod: 945189

|
Klej Gipsolep błyskawicznie wiąże i zapewnia budowanej konstrukcji stabilność. Przeznaczony jest do łączenia wszystkich rodzajów okładzin gipsowych w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie na stabilnych powierzchniach tworzy trwałą spoinę o dużej sile wiązania. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością, przez co może być stosowany na podłożach z betonu, cegły, bloczków silikatowych i cementowych oraz na tynku cementowym i gipsowym.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

23 cm

Wysokość opakowania

19 cm

Szerokość opakowania

23 cm

Waga brutto

5.2 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

3 kg/m2

Metoda aplikacji

paca zębata

Powierzchnia aplikacji

beton, cegła, bloczki silikatowe, bloczki cementowe płyty kartonowo-gipsowe oraz tynk cementowy i gipsowy

Temperatura aplikacji

od +5°C do +20°C

Czas do pełnego utwardzenia

min. 5 dni

Czas wiązania

8 h

Parametry indywidualne

Marka

Stegu

Okres przechowywania

6 miesięcy od daty produkcji

Informacje dodatkowe

klej nie jest mrozoodporny ani wodoodporny

Nr referencyjny

ST-KL-GIP-005-1
Klej Gipsolep to uniwersalny produkt przeznaczony do łączenia wszystkich rodzajów okładzin gipsowych w pomieszczeniach zamkniętych – tworzy na powierzchniach trwałą spoinę o dużej sile wiązania. Ponieważ cechuje się bardzo dobrą przyczepnością, może być stosowany na podłożach z betonu, cegły, bloczków silikatowych i cementowych oraz na tynku cementowym i gipsowym. W przypadku nakładania kleju na gładkie powierzchnie należy je zmatowić i dokładnie oczyścić z pyłów. Produkt szybko wiąże, zapewniając stabilność całej konstrukcji. Dokonanie korekty położenia płytki na ścianie możliwe jest do 2 minut od jej przyklejenia. Do wykonania właściwej konsystencji kleju nie potrzebujesz specjalistycznych mieszadeł – klej można rozrabiać ręcznie, wystarczy do tego jedynie czyste wiadro i łopatka.
Ocena
41 komentarzy
19.06.2020
Klej rewelacja.Taki dobry,że kafle odpadają
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, że jeśli zakupiony produkt nie spełnił swoich zadań. W tej sytuacji przysługuje Panu(i) prawo do złożenia reklamacji na wadliwy produkt. Proces reklamacyjny można rozpocząć w dowolnym sklepie drogą mailową bądź telefoniczną lub odwiedzając go osobiście. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

18.06.2020
Najgorszy produkt,o mało nie doprowadził mnie do płaczu.Na szczęście kupiłem zwykły klej gipsowy i odzyskałem wiarę w siebie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli klej nie spełnił Pana oczekiwań. Będziemy wdzięczni, jeśli zechce Pan doprecyzować, co dokładniej nie usatysfakcjonowało Pana podczas użytkowania tego kleju. Wszystkie te informacje można nam przekazać za pomocą formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/kontakt Zachęcamy serdecznie do kontaktu, chętnie przyjrzymy się bliżej Pana spostrzeżeniom. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie jakości zakupionego towaru, wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, czego można dokonać w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju.

24.11.2019
Klej rewelacja. Mega szybko wiąże-15 sekund i płytka trzyma się ściany! Kupiłam inny workowany klej do płytek gipsowych - to jakiś dramat, wiązanie jednej płytki trwało 5 minut!
03.04.2019
Masakra.Chyba jakaś wadliwa partia wyszła,albo jakiś majster zmienił proporcje skladu-ten klej nie spełnia swojego zadania tak jak powinien.Dwa poprzednie wiadra kleju były dobre.Już ktoś wcześniej napisał,że po nałożeniu pierwszej warstwy kleju strasznie chłonie wilgoć i klej trzeba zdrapac,rozmieszac na nowo dolewajac wody i ponownie nałożyć,dopiero złapie.Robota przez to się przedłuża,konsystencja musi być naprawdę wodnista.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy uprzejmie za tę opinię. Przykro nam, jeśli zakupiony produkt nie spełnia Pana oczekiwań. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania tej sytuacji z naszym doradcą fachowym, który udzieli wskazówek, co należy zrobić, by korzystanie z produktu było jak najbardziej komfortowe i przystępne.

20.11.2018
Dno. nie polecam. wywalone pieniadze błoto. nie trzyma sie. sciany mimo ze sciana gruntowana i czysta. stracona godzina i materiał.
20.08.2018
Dobre, bo czyma
21.03.2018
Na cegły w starej kamienicy żeby od ściany nie ciągnęło chłodem dał radę i trzyma
21.02.2018
totalne dno trzymał 45 min a szkody na 200 zł
06.02.2018
Kiepskie walory użytkowe. Proporcje z instrukcji nie sprawdzają sie dla gipsowych płytek ozdobnych producenta. Płytki jakby w momencie odsączają wilgoć z kleju przez co ten twardnieje i nie chce trzymać. Dopiero jego zdrapanie, ponowne rozrobienie i nałożenie na płytke powoduje, że można go jakoś normalnie używać. Wtedy jest możliwość ułożenia precyzyjnego płytki na ścianie lecz także nie za długa. Klej szybko chwyta i wtedy trzyma mocno.
13.12.2017
Zakupiłem ten klej do płytek gipsowych.Wszystko jak należy ,gruntowana ściana.Ten badziew nie klei,cegiełki po 5 min odpadały.Polecam zwykły gips na który wydałem 12zł za 5kg.Nie kupujcie te badziewie.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Układamy płytki okładzinowe na elewacji

 • Wykończenie

  Przyklejanie płytek imitujących kamień - instrukcja

 • Wykończenie

  Zasady montażu płytek wielkoformatowych

Ocena i komentarz dla:

Klej Stegu Gipsolep 5 kg