Zobacz więcej Akcesoria do wysiewu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Akcesoria do wysiewu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klips do orchidei fioletowy

Klips do orchidei fioletowy

4,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klips do orchidei zabezpieczy długie łodygi przed możliwością złamania. Produkt pozwoli Ci na mocne sczepienie rośliny z podpórką, dzięki czemu kwiat będzie ładnie wyglądał i jednocześnie prawidłowo wzrastał. Klips posiada fioletową barwę, dlatego będzie stanowił ciekawy dodatek dekoracyjny do Twojej rośliny. Dzięki trwałej budowie oraz specjalnej sprężynce żabka jest odporna na rozregulowanie.

   Cechy i zalety

    Klips do orchidei to niewielki element, który zapewni Twoim roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. Dzięki wykorzystaniu produktu przymocujesz łodygę do podpórki i tym samym ułatwisz roślinie prawidłowy wzrost. Klips wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo trwały. Produkt posiada fioletowy kolor, który będzie idealnie harmonizował z barwą płatków orchidei. Żabka posiada bardzo solidny zacisk – mocno i skutecznie łączy roślinę z podtrzymującą ją podpórką. Pomimo częstego przypinania i odpinania klips nie ulega rozregulowaniu, ponieważ posiada mocną sprężynkę. Poza praktycznym zastosowaniem, produkt wygląda niezwykle atrakcyjnie, dlatego będzie stanowił wyjątkowy element Twoich kwiatowych dekoracji.

    • Klips umożliwia sztywne przymocowanie łodygi do podpórki
    • Storczyk będzie rósł prosto
    • Wykonane z lekkich materiałów

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuOpaska zaciskowa do roślin
    Kod produktu5905925077975