Zobacz więcej Akcesoria do wysiewu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Akcesoria do wysiewu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klips do orchidei transparentny

Klips do orchidei transparentny

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klips przeznaczony jest do uformowania długich łodyg orchidei. Produkt pozwoli Ci na trwałe połączenie rośliny z podpórką, co uniemożliwi złamanie się kwiatu. Klips posiada ciekawy kształt niewielkiej rośliny, dzięki czemu będzie stanowił ładny dodatek całej kwiatowej kompozycji. Pomimo wielokrotnego spinania i odpinania, mechanizm klipsa nie ulega rozregulowaniu.

   Cechy i zalety

    Klips do orchidei umożliwi kwiatowej łodydze trwałe połączenie z podpórką, dzięki czemu roślina będzie się ładnie prezentować. Produkt zapewni Twojej orchidei idealne warunki do prawidłowego rozwoju i tym samym wpłynie na przyjemny klimat Twojego mieszkania. Klips precyzyjnie obejmuje łodygę i pomimo często zakładania i zdejmowania nie ulega rozregulowaniu. Produkt ma kształt kwiatu orchidei, dzięki czemu będzie ładnie się komponował z Twoją rośliną. Przezroczysty kolor z łatwością skomponujesz z innymi dekoracjami – na przykład doniczkami. Klips doskonale sprawdzi się jako element zabezpieczenia okazu przeznaczonego na prezent, nadając mu eleganckiego wyglądu. Spinkę możesz również zakupić w wielokolorowej wersji.

    • Klips umożliwia sztywne przymocowanie łodygi do podpórki
    • Storczyk będzie rósł prosto
    • Wykonane z lekkich materiałów

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuOpaska zaciskowa do roślin
    Kod produktu5905925077968