icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki do styropianu i wełny

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja cieplna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek do styropianu Tytan 10 x 260 mm

Kołek do styropianu Tytan 10 x 260 mm

0,84
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcesz zamocować na budynku termoizolację fasadową? Przydadzą Ci się zatem oferowane kołki – produkt stosowany jest podczas wykańczania elewacji budynków zarówno publicznych, jak też użytku prywatnego. Stworzony został z polipropylenu, dlatego przez długi czas zachowa odporność na zniekształcenia. Opakowanie zawiera 50 kołków.

  Cechy i zalety

  Masz problem z zamocowaniem styropianu podczas tworzenia termoizolacji fasadowej? Zaopatrz się w oferowany kołek pozwalający na prawidłowy montaż takiej okładziny – dzięki temu uzyskasz doskonały rezultat pracy na długi czas. Produkt charakteryzuje się znakomitą żywotnością, gdyż stworzony z polipropylenu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Opakowanie zawiera 50 kołków, wobec czego nie jest konieczne kupowanie każdego z osobna. Odpowiednia termoizolacja budynku pozwoli na zachowanie w pomieszczeniu ciepła nawet podczas srogich zim. Planujesz wykańczanie fasady i zależy Ci na prawidłowym zamocowaniu styropianu? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem, gdzie dostępne są różne rodzaje kołków!

  • Trwały
  • Łatwy w montażu
  • Wytrzymały
  • Zgodny z aprobatą techniczną
  • Posiada znak B
  • Dostępne różne rozmiary
  • Solidne wykonanie zapewnia utrzymanie styropianu na ścianie nawet przez długi czas, co pozwoli na odpowiednią izolację ciepła

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPolipropylen (PP)
  Kod produktu3663602217930