Zobacz więcej Kółka techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko 61 mm 40 kg
Strzałka w prawo

Kółko 61 mm 40 kg

9,88
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz cichą pracą. Co więcej, jest również odporne na oleje i substancje chemiczne. Do jego wykonania wykorzystano najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe materiały. Dzięki temu kółko będzie idealnym wyposażeniem niejednego warsztatu. Skorzystaj z niego, aby zadbać o większą mobilność elementów wyposażenia.

   Cechy i zalety

    Kółko 60 mm 40 kg jest bardzo funkcjonalnym produktem. Dzięki niemu będziesz w stanie zadbać o mobilność elementów wyposażenia, które ważą nie więcej niż czterdzieści kilogramów. Produkt ten został wykonany z powłoki diamentowej, stali i tworzywa sztucznego. Zastosowanie tych wysokiej jakości materiałów sprawiło, że kółko jest odporne na oleje i substancje chemiczne. Cechuje się także dużą wytrzymałością. Zastosowane tworzywo sztuczne w kolorze szarym sprawia, że nawet przy dużych obciążeniach kółko pracuje cicho. Z uwagi na jego wytrzymałość możesz z powodzeniem stosować go w warsztatach. Pamiętaj jednak, że jego maksymalne obciążenie wynosi czterdzieści kilogramów. Asortyment sklepów Castorama obejmuje duży wybór zestawów jezdnych i akcesoriów do nich.

    • Wysoka wytrzymałość
    • Cicha praca przy obciążeniach
    • Odporne na oleje i substancje chemiczne

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu21.4mm
    Średnica produktu61mm
    Maksymalne obciążenie40kg
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    Kod produktu5010952855776