Produkty

Kompostownik Prosperplast 630 l

Kliknij aby powiększyć

Kompostownik Prosperplast 630 l

Marka: Prosperplast

Marka: Prosperplast

Kod: 633249

|
 • modułowa ażurowa konstrukcja
 • szybki i prosty montaż
 • dolny otwór rewizyjny
Kompostownik Prosperplast jest bardzo funkcjonalnym produktem. Umożliwia kompostowanie odpadów biodegradowalnych na działce i w ogrodzie. Produkt charakteryzuje się modułową ażurową konstrukcją. Jego montaż nie zajmie Ci wiele czasu, ponieważ jest bardzo prosty. Dolny otwór rewizyjny ułatwia wyciąganie kompostu z pojemnika.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 90 x szer. 91 x wys. 107 cm

Długość opakowania

90 cm

Wysokość opakowania

107 cm

Szerokość opakowania

91 cm

Waga brutto

9.5 kg

Pojemność w litrach

630 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród,działka - kompostowanie odpadów biodegradowalnych

Parametry indywidualne

Marka

Prosperplast

Informacje dodatkowe

waga brutto : 9,5 kg

Nr referencyjny

IKEL630C

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne

Kolor producenta

czarny
Kompostownik Prosperplast 630 l to produkt przeznaczony do stosowania w ogrodach oraz na działkach. Pozwala on na kompostowanie biodegradowalnych odpadów. Dzięki ażurowej, modułowej konstrukcji wewnątrz zachodzi odpowiednia cyrkulacja powietrza. Otwory te umożliwiają także pobieranie wody deszczowej, która nawadnia kompost. Kompostownik Prosperplast jest wykonany z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Dzięki temu nie uszkodzi się w wyniku stałego kontaktu z kompostem. Na dnie znajduje się otwór rewizyjny. Ułatwia on pobieranie kompostu. Montaż kompostownika jest bardzo prosty. Z pewnością nie będziesz musiał poświęcać mu wiele czasu. Oferta sklepów Castorama obejmuje duży wybór kompostowników. Znajdziesz produkty o różnych pojemnościach, wykonane z różnych materiałów.
Ocena
2 komentarze
22.05.2020
kupiłem 630l, instrukcja wystarczająca. 30 min składania i gotowe. ścianki spinane na zatrzaski wystarczające. plastik wydaje się mocny
19.04.2020
Kompostownik firmy Prosperplast pojemność 220l.Zakupiony w piątek 17.04.br. Castorama Gdańsk nie polecam!!!!!!!!.Instrukcja złożenia napisana i zobrazowana na wzór Ikea -bez staranności.Rezultat : ciężkie słownictwo i trud 3 godzinny w złożeniu 7 elementów- pociecha jesteśmy w izolacji więc i tak nie mamy co robić.Polecam tym wszystkim co się nudzą, innym nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli instrukcja montażu okazała się niewystarczająco czytelna. W celu rozwiązania tej sytuacji i rozwiania wszelkich wątpliwości, zachęcamy serdecznie do kontaktu z jednym z naszych doradców z działu Ogród, który chętnie udzieli wszelkiego wsparcia w tym zakresie, by proces montażu przebiegł jak najbardziej sprawnie i komfortowo. Z naszym specjalistą można skontaktować się osobiście w sklepie, jak również drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Numery kontaktowe do sklepów można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy serdecznie do kontaktu. Chętnie służymy swoją pomocą.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Co zrobić ze skoszoną trawą?

 • Ogród

  Ciekawe zastosowanie skórki od banana

 • Ogród

  Styczeń w ogrodzie

Ocena i komentarz dla:

Kompostownik Prosperplast 630 l