icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kompresory

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Kompresory

Strzałka w prawo

Kompresor tłokowy Specair HLV 275-50 pionowy 50 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kompresor tłokowy Specair HLV 275-50 pionowy 50 l
898
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kompresor HLV 275-50 pionowy to kompaktowe urządzenie o napędzie bezpośrednim. Silnik elektryczny generuje 2.0KM co przekłada się na 157 l/min wydajności efektywnej przy 2850 obr/min. W związku z pionowym umiejscowieniem zbiornika ciśnieniowego, kompresor zajmuje relatywnie mniejszą powierzchnię. Urządzenie to idealnie wkomponuje się w stworzony przez Ciebie przydomowy warsztat naprawczy.

  Cechy i zalety

  Kompresory serii HLV zostały stworzone z przeznaczeniem do wykorzystania gospodarczego. Profesjonalny silnik elektryczny w pionowym kompresorze HLV 275-50 o mocy 1.5 kW/2.0KM sprawnie napędza blok tłokowy. Zasilany jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do domowej instalacji elektrycznej. Kompresor HLV 275-50 posiada specjalne zabezpieczenie termiczne. Jest to niezbędny element sprężarki, ponieważ dzięki temu urządzenie jest chronione przed niewłaściwym napięciem i przeciążeniem silnika. W kompresorze 50-litrowy zbiornik na sprężone powietrze ustawiony w pionie dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz sporo miejsca w twoim garażu. Stosunkowo duża pojemność, z łatwością pozwoli Ci na wykonanie przydomowych prac, m.in malowanie natryskowe, czy zasilanie narzędzi pneumatycznych bez obaw, o częste załączanie pompy. To generuje oszczędności energii elektrycznej, a jednocześnie wydłuża żywotność pionowego kompresora HLV 275-50. Model kompresora pionowego HLV 275-50 ponadto wyposażony został w filtr zassawny, zawór zwrotny, reduktor, wyłącznik ciśnieniowy oraz szybkozłącze ¼”. Dodatkowo, dwa manometry wskazują wartość ciśnienia. Całość zabezpieczona jest zaworem bezpieczeństwa.

  • Poręczny kompresor pionowy
  • Zajmuje mało miejsca
  • Koła ułatwiające transportowanie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaSpecair
  Typ silnikaIndukcyjny
  Liczba cylindrów1
  Maksymalne ciśnienie robocze800000Pa
  Moc w watach1470W
  Natężenie przepływu206L/min
  Kod produktu8712418362596