icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Końcówka z nakrętką 3/8" komplet

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka z nakrętką 3/8" komplet
20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podczas wykonywania prac z zakresu spawania zastosowanie znajdzie końcówka z nakrętką. Decydując się na oferowany tutaj produkt otrzymujesz cały zestaw – możesz od razu przystąpić do wykonywania pracy, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz także końcówkę z nakrętką – komplet lewy gwint.

  Cechy i zalety

  Wykonywanie wszelkich prac spawalniczych wymaga wiedzy, doświadczenia oraz przeszkolenia – bez względu na to, czy pracujesz w warunkach domowych czy też w profesjonalnym zakładzie, zachowaj ostrożność. Także podczas montażu części i akcesoriów, który z pozoru wydaje się prosty – jak w przypadku mocowania końcówki z nakrętką. Dzięki temu, iż kupujesz komplet, cały proces zakładania końcówki trwa dosłownie chwilę – poradzisz z nim sobie w pojedynkę i od razu będziesz mógł przystąpić do pracy. Produkt jest wytrzymały, ponieważ został wyprodukowany z trwałego materiału – podczas intensywnej eksploatacji nie zużywa się, a drobne uszkodzenia nie powodują na nim widocznych śladów, a tym samym nie zaburzają jego funkcjonalności. Nasza oferta obejmuje także końcówkę z nakrętką – lewy gwint.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Głębokość produktu20mm
   Wymiar A (jednostki imperialne)⅜"
   Kod produktu2000002160090