Zobacz więcej Akcesoria do anten

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Akcesoria do anten

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konwerter satelitarny DPM LNB Quad 40 mm
Strzałka w prawo

Konwerter satelitarny DPM LNB Quad 40 mm

98,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Konwerter satelitarny posiada 4 gniazdka, dzięki czemu możesz do niego podłączyć kilka telewizorów znajdujących się w Twoim domu lub mieszkaniu. Urządzenie zostało wykończone w białym kolorze, przez co zyskało estetyczny wygląd. Możesz wybierać spośród konwerterów o różnej ilości gniazdek, tym samym decydując się na produkt odpowiedni do danego zastosowania.

   Cechy i zalety

    Konwerter satelitarny nadaje się do zamontowania w większości obiektów – może to być zarówno dom, mieszkanie, jak również lokal o charakterze usługowym. Urządzenie zostało wyposażone w aż 4 gniazdka, dzięki czemu pozwala na podłączenie do niego kilku odbiorników telewizyjnych. Zastosowanie konwertera pozwoli na zmniejszenie częstotliwości sygnału satelitarnego, i tym samym prawidłowy odbiór nadawanego obrazu. Dzięki niskiemu poziomowi szumów, urządzenie pracuje niemal bez zakłóceń. Obudowę konwertera wykonano z mocnego tworzywa, przez co jest wytrzymała i przez długi czas może prezentować się jak nowa. Dostępne są również urządzenia wyposażone w mniejszą ilość gniazdek – dlatego też wybierzesz wariant idealny do Twojego domu.

    • Umożliwia podłączenie 4 odbiorników do anteny satelitarnej
    • Średnica mocowania: 40 mm

    Specyfikacja techniczna

    Częstotliwość sygnałuSygnał wejściowy: pasmo dolne 10,7-11,7 GHz, pasmo górne 11,7-12,75 GHz; częstotliwość generatora: pasmo dolne 9,75 GHz, pasmo górne 10,6 GHz
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5906881179673