icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do anten

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Akcesoria do anten

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konwerter satelitarny DPM LNB Quad 40 mm
Strzałka w prawo

Konwerter satelitarny DPM LNB Quad 40 mm

98,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Konwerter satelitarny posiada 4 gniazdka, dzięki czemu możesz do niego podłączyć kilka telewizorów znajdujących się w Twoim domu lub mieszkaniu. Urządzenie zostało wykończone w białym kolorze, przez co zyskało estetyczny wygląd. Możesz wybierać spośród konwerterów o różnej ilości gniazdek, tym samym decydując się na produkt odpowiedni do danego zastosowania.

   Cechy i zalety

    Konwerter satelitarny nadaje się do zamontowania w większości obiektów – może to być zarówno dom, mieszkanie, jak również lokal o charakterze usługowym. Urządzenie zostało wyposażone w aż 4 gniazdka, dzięki czemu pozwala na podłączenie do niego kilku odbiorników telewizyjnych. Zastosowanie konwertera pozwoli na zmniejszenie częstotliwości sygnału satelitarnego, i tym samym prawidłowy odbiór nadawanego obrazu. Dzięki niskiemu poziomowi szumów, urządzenie pracuje niemal bez zakłóceń. Obudowę konwertera wykonano z mocnego tworzywa, przez co jest wytrzymała i przez długi czas może prezentować się jak nowa. Dostępne są również urządzenia wyposażone w mniejszą ilość gniazdek – dlatego też wybierzesz wariant idealny do Twojego domu.

    • Umożliwia podłączenie 4 odbiorników do anteny satelitarnej
    • Średnica mocowania: 40 mm

    Specyfikacja techniczna

    Częstotliwość sygnałuSygnał wejściowy: pasmo dolne 10,7-11,7 GHz, pasmo górne 11,7-12,75 GHz; częstotliwość generatora: pasmo dolne 9,75 GHz, pasmo górne 10,6 GHz
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5906881179673