Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek do balonów Terdens Eko 10-34 l

Korek do balonów Terdens Eko 10-34 l

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korek do balonów to produkt, jaki znajdzie zastosowanie podczas przygotowywania wina w Twoim domu. Z jego pomocą skutecznie zatkasz naczynie, w którym odbywa się proces fermentacji i dojrzewania trunku, dzięki czemu do środka nie będzie dostawało się powietrze. W rezultacie zapewnisz odpowiednie warunki do powstawania wina i będziesz mógł cieszyć się jego smakiem i aromatem.

   Cechy i zalety

    Proponowany tu praktyczny korek do balonów przeznaczony jest do stosowania w winiarstwie. Posłużysz się nim, aby szczelnie zamknąć naczynie, w którym fermentuje i dojrzewa wino. Dzięki temu proces powstawania trunku będzie przebiegał prawidłowo. Korek bowiem skutecznie uniemożliwia dopływ powietrza oraz zanieczyszczeń do balonu. Ponadto korek jest wygodny w użytkowaniu i aby osadzić go w docelowym miejscu, wystarczy docisnąć go używając siły rąk. Dzięki temu nie będziesz musiał stosować żadnych dodatkowych akcesoriów w tym celu. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne akcesoria, które ułatwią Ci przygotowywanie wina w domowym zaciszu, dlatego zapoznaj się z naszym pozostałym asortymentem.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     Zastosowanie komercyjne/domoweZastosowanie domowe
     KolorBrązowy
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004448