icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Klamki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korektor do blokady zamka WC Kaprys-Met G 6/4" Boda

Korektor do blokady zamka WC Kaprys-Met G 6/4" Boda

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korektor do blokady zamka pozwala na dopasowywanie otworu zamka do trzpienia klamki – takie rozwiązanie najczęściej stosowane jest w drzwiach łazienkowych. Wobec tego produkt znajdzie zastosowanie nie tylko w Twoim mieszkaniu, ale również w lokalach użytku publicznego. W ofercie znajdziesz także inne akcesoria drzwiowe.

   Cechy i zalety

    Korektor do blokady zamka z pewnością sprawdzi się podczas wykańczania Twojego mieszkania lub rozmaitych lokali użyteczności publicznej. Jego zadaniem jest redukcja wielkości otworu zamka do rozmiarów trzpienia klamki – zapewnia on więc prawidłowe działanie skrzydłom drzwiowym. Rozwiązanie takie najczęściej stosowane jest w łazienkach, jak również w toaletach restauracyjnych oraz hotelowych pokojach z łazienkami. Produkt cechuje się wyjątkowo prostym sposobem montażu, dlatego z łatwością przymocujesz go samodzielnie, bez konieczności korzystania ze skompilowanych narzędzi. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne akcesoria drzwiowe, abyś mógł się zaopatrzyć we wszystkie produkty potrzebne do wykonania funkcjonalnych wejść.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorPrzezroczysty matowy
     Kod produktu5907586940063