Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa podłużna wlotowa 6 x 60 cm srebrna mat

Kratka kominkowa podłużna wlotowa 6 x 60 cm srebrna mat

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa podłużna wlotowa srebrna mat to skuteczny sposób na eleganckie wykończenie otworu od kanału wlotowego. Dzięki wykonaniu z wytrzymałej stali element jest odporny na działanie niekorzystnych warunków i nie ulega odkształceniu z biegiem czasu. Kratka dostępna w różnych rozmiarach. Sprawdź także kratki wylotowe.

   Cechy i zalety

    Odpowiednie wykończenie otworu wlotowego do kanału sprawi, że Twoje pomieszczenie będzie wyglądać schludnie i elegancko. Pomoże Ci w tym kratka kominkowa podłużna wlotowa 6 x 60 cm srebrna mat. Skutecznie maskuje wlot przewodu doprowadzającego powietrze do paleniska bez zakłócania przepływu, co podnosi poziom estetyki pomieszczenia i zwiększa poziom bezpieczeństwa. Subtelnie uzupełnia wystrój wnętrza. Kratka kominkowa podłużna wlotowa srebrna mat została wykonana ze stali nierdzewnej, co daje jej dużą odporność na korozję i odkształcenia. Odpowiednie szlifowanie gwarantuje jej estetyczny wygląd na długie lata. Łatwo ją oczyścić w razie potrzeby. W naszej ofercie znajdziesz także kratki wlotowe w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSrebrny mat
     MateriałStal nierdzewna
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5901350049938