icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa  podłużna wlotowa 9 x 40 cm grafitowa

Kratka kominkowa  podłużna wlotowa 9 x 40 cm grafitowa

94,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpowiednia wentylacja w instalacji kominkowej jest jednym z ważniejszych elementów całego systemu. Kratka kominkowa podłużna wlotowa 9 x 40 cm grafitowa to element, który zamocujesz w dolnej części całej konstrukcji. Tradycyjny, prostokątny kształt pasuje do wielu palenisk. Co więcej, produkt jest wytrzymały oraz wyróżnia się długotrwałą żywotnością. Nie musisz martwić się o jego zużycie podczas kontaktu z wysoką temperaturą.

   Cechy i zalety

    Kratka kominkowa podłużna wlotowa 9 x 40 cm grafitowa pozwoli Ci skutecznie zamaskować otwór wentylacyjny. Bez niego odpowiedni przepływ powietrza paleniska jest niemożliwy. Produkt jest bardzo prosty w montażu. Wystarczy, że zamocujesz go w dolnej części konstrukcji. W sprawny sposób doprowadza on odpowiednią ilość powietrza do kominka. Jednocześnie, dba o to, aby wewnątrz paleniska nie doszło do przegrzania. Kratka kominkowa podłużna wlotowa grafitowa ma tradycyjny, prostokątny kształt. Dzięki temu pasuje do wielu konstrukcji. Element instalacji kominkowej jest wykonany z wysokiej jakości stali. Przekłada się to na jego trwałość oraz długotrwałą żywotność. Nawet podczas kontaktu z wysoką temperaturą, powierzchnia nie ulegnie zniszczeniu. Zobacz także inne kształty w naszej ofercie sklepu Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     KolorGrafit
     MateriałStal
     Kod produktu5901350052990