icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa podłużna wlotowa 9 x 40 cm srebrna mat

Kratka kominkowa podłużna wlotowa 9 x 40 cm srebrna mat

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa podłużna wlotowa srebrna mat to sprawdzony sposób na zakrycie kanału doprowadzającego odpowiednią ilość powietrza do kominka. Nie tylko umożliwia właściwy przepływ powietrza, ale też stanowi stylowe uzupełnienie wnętrza. Dzięki wykonaniu ze szlifowanej stali nierdzewnej świetnie się prezentuje przez wiele lat i jest odporna na działanie wysokich temperatur.

   Cechy i zalety

    Zadbaj o stylowe wykończenie swojego kominka! Pozwoli Ci na to kratka kominkowa podłużna wlotowa 9 x 40 cm srebrna mat. Dzięki niej estetycznie zakończysz kanały doprowadzające do paleniska odpowiednią ilość powietrza. Z powodzeniem zainstalujesz ją w czopuchu obudowy kominkowej lub bezpośrednio w ścianie. Kratka kominkowa podłużna wlotowa srebrna mat została wykonana ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jej trwałość i stylowy wygląd na długo. Klasyczny kolor i szlifowanie sprawiają, że produkt doskonale pasuje zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz i stanowi ich eleganckie, subtelne dopełnienie. Kratka dostępna w wielu rozmiarach. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy – czerpnie, przepustnice czy doloty, które posłużą Ci do podczas montażu kominka.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSrebrny mat
     MateriałStal nierdzewna
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5901350053010