Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa stare srebro 17 x 17 cm

Kratka kominkowa stare srebro 17 x 17 cm

67,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka w kolorze starego srebra to idealne uzupełnienie eleganckiej obudowy kominkowej. Model ten wyróżnia się solidnym wykonaniem ze stali pomalowanej proszkowo, dzięki czemu nie jest podatny na działanie wysokiej temperatury. Produkt pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza w kominku i tym samym sprawia, że nie jest on narażony na przegrzanie.

   Cechy i zalety

    Kratka kominkowa posłuży Ci do kompletnego wyposażenia kominka. Jej miejsce znajduje się na obudowie – pozwala ona na doprowadzenie do urządzenia chłodnego powietrza, a następnie na odprowadzanie na zewnątrz powietrza nagrzanego. Produkt ten skutecznie maskuje otwory wentylacyjne, zabezpieczając przy tym wkład kominkowy przez usterką na skutek przegrzania. Jednocześnie jego piękny srebrny kolor doskonale komponuje się z owoczesnymi obudowami kominków i modnymi aranżacjami przestrzeni. Z pewnością zadowoli Cię również trwałość tego elementu, za którą odpowiada materiał użyty do jego produkcji. Stal pomalowana proszkowo sprawia, że kratka nie niszczeje nawet podczas ciągłego kontaktu z wysoką temperaturą i przez długi czas zachowuje pierwotny wygląd.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     MarkaHearth
     KolorSrebrny
     MateriałStal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5904341517997