LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa wlotowa narożna 60 x 40 x 6 cm lewa grafitowa

Kratka kominkowa wlotowa narożna 60 x 40 x 6 cm lewa grafitowa

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zadbaj o odpowiedni montaż instalacji kominkowej, aby cieszyć się z odpowiedniej temperatury w gospodarstwie domowym. Kratka kominkowa wlotowa narożna 60 x 40 x 6 cm lewa grafitowa służy do montażu w dolnej części kominka. Pełni ważną funkcję doprowadzania odpowiedniej ilości powietrza do wewnątrz. Produkt ma wyjątkowy kształt, który dopasujesz do swojego paleniska

   Cechy i zalety

    Kratka kominkowa wlotowa narożna 60 x 40 x 6 cm lewa grafitowa to element, który jest odpowiedzialny za prawidłową cyrkulację powietrza. Zamocujesz go w dolnej części kominka. Powietrze jest niezbędnym elementem całego procesu grzania pomieszczeń za pomocą paleniska. Dzięki temu elementowi, swobodnie będzie przepływać podczas palenia. Produkt przystosowany jest do pracy w wysokiej temperaturze. Wykonanie ze stali wpływa także na jego wytrzymałość. Nie straszne mu zmiany temperatury. Kratka kominkowa wlotowa narożna lewa grafitowa ma ciemny odcień, który prezentuje się estetycznie i elegancko. Kształt dopasujesz do kominka, który zamocowany jest na styku ścian. Jeśli chcesz dopasować inny wymiar, zobacz nasz asortyment w sklepie Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     KolorGrafit
     MateriałStal
     Kod produktu5901350081648