Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa złoty mat 11 x 17 cm

Kratka kominkowa złoty mat 11 x 17 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa złoty mat to stosunkowo niewielka wentylacja. Odprowadza ona jednak ciepło z kominka z bardzo dobrą skutecznością. Jej matowy odcień pozwoli Ci z łatwością dopasować ją do Twojego wnętrza. Łączy w sobie wysoką funkcjonalność z estetycznym wyglądem. Sprawdzi się w zestawieniu zarówno z mniejszymi, jak i większymi kominkami.

   Cechy i zalety

    Kratka kominkowa złoty mat 11 x 17 cm to niewielki, ale bardzo wydajny element instalacji wentylacyjnej. Skutecznie oddaje ciepło z wnętrza kominka do pomieszczenia. Pozwala zachować temperaturę optymalną do utrzymania ognia w palenisku. Nieoceniony jest aspekt wizualny tej kratki. Doskonale maskuje otwory wentylacyjne. Złoty kolor powoduje, że kratka staje się ciekawym elementem dekoracyjnym. Wykonano ją z wytrzymałej stali. Pokryta jest matowym barwnikiem. Nałożono go za pomocą malowania proszkowego. Wysokiej jakości materiały pozwolą Ci cieszyć się jej nieprzerwanym działaniem nawet podczas długotrwałego użytkowania. Kratka kominkowa złoty mat to produkt, który wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

    • Nowoczesny design

    Specyfikacja techniczna

    KolorZłoty
    MateriałStal
    PowłokaPowlekany proszkowo
    Kod produktu5901350003398