Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa złoty mat 17 x 37 cm

Kratka kominkowa złoty mat 17 x 37 cm

77,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa złoty mat to niezawodny element wentylacji. Zapewnia bezpieczne korzystanie z kominka. Szybko nagrzewa pomieszczenie. Spośród innych produktów tego typu wyróżnia się ciekawym kolorem oraz nowoczesnym designem. Chętnie sięgają po nią projektanci wnętrz oraz profesjonalne ekipy remontowe. Ponadto dostępna jest w bardzo korzystnej cenie.

   Cechy i zalety

    Kratka kominkowa złoty mat 17 x 37 cm to element wentylacji, którego nie powinno zabraknąć w Twoim kominku. Dba ona o zapewnienie odpowiedniej temperatury w palenisku. Dzięki niej ciepło może szybko przedostać się do pomieszczenia. Kratka kominkowa złoty mat zapewni Ci więc dobrze ogrzany dom nawet w mroźne zimowe wieczory. Wykonano ją z wytrzymałych materiałów. Bazą jest stal. Za pomocą malowania proszkowego pokryto ją złotym barwnikiem. W ten sposób na stałe przywarł on do powierzchni. Nie musisz więc obawiać się, że kolor przebarwi się wraz z użytkowaniem. Kratka doskonale prezentuje się zarówno na jasnych ścianach, jak i w kontraście z ciemną farbą. Z pewnością będzie doskonale pasować do Twojego nowego kominka.

    • Nowoczesny design

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorZłoty
    MateriałStal
    PowłokaPowlekany proszkowo
    Kod produktu5901350003350