Zobacz więcej Kratki wentylacyjne
Kratka wentylacyjna Awenta 100 x 150 mm
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Kratka wentylacyjna Awenta to praktyczny element instalacyjny. Ma uniwersalny kształt i kolor, który dopasujesz do każdego typu pomieszczenia. Konstrukcja została wyposażona w regulowane zamknięcie. Udogodnieniem jest prosty montaż produktu na końcu kanału wentylacyjnego. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria z serii Awenta.
Cechy i zalety
Kratka wentylacyjna Awenta 100 x 150 mm znajdzie zastosowanie podczas montażu instalacji w budynku. Ze względu na miejsce montażu pełni funkcję techniczną i estetyczną. Stanowi zakończenie kanału znajdującego się w pomieszczeniu. Montując kratkę na końcu przewodu zapewnisz właściwą wymianę powietrza w mieszkaniu. Kratka wentylacyjna Awenta została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego PS, czyli polistyrenu. Konstrukcja została specjalnie opracowana pod względem pełnionej funkcji. Jest trwała i odporna na czynniki mechaniczne. Dodatkowym udogodnieniem jest wmontowana żaluzja, która umożliwia regulowanie zamknięcia. Walorem estetycznym jest uniwersalny okrągły kształt i biały kolor, który dopasujesz do każdej aranżacji.
- Wymiary wlotu: 100-150 mm
- Z żaluzją
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Kratka wentylacyjna |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Marka | Awenta |
Średnica produktu | 150mm |
Szerokość produktu | 100mm |
Elementy regulowane | Regulowane zamknięcie |
W zestawie | Siatka ochronna |
Grupa kolorystyczna | Biały |
Kolor | Biały |
Materiał | Polistyren (PS) |
Kod EAN | 5905033293410 |