icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Łącznik Most MB-13/15 SP

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik Most MB-13/15 SP
20,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Niewielki element, jakim jest łącznik jest niezwykle ważny podczas spawania – zarówno w warunkach domowych, jak i zakładowych. Wykorzystasz go do uchwytu spawalniczego, którym wykonujesz pracę metodą MIG/MAG. Łącznik wyprodukowano z trwałego metalu – wytrzymały materiał jest tutaj ważny, ponieważ łącznik szybko się zużywa.

  Cechy i zalety

  Dokładne i estetyczne spawanie jest wynikiem nie tylko profesjonalnego wykonania zadania, ale i jakości narzędzi oraz akcesoriów, jakich użyto do pracy. Im lepsze części, tym płynniejsza i solidniejsza praca. Warto więc w czasie spawania zaopatrzyć się w łącznik. Jest to element szybkozużywający się, dlatego też tak ważne jest wykonanie go z trwałego materiału – zastosowano tutaj metal. Materiał jest wytrzymały, a także trwały, co podnosi jego wytrzymałość na uszkodzeni mechaniczne. Produkt świetnie łączy się z uchwytami spawalniczymi. Jest uniwersalny, dlatego też pasuje do większości produkowanych uchwytów. Istotnym elementem projektowania łącznika było zastosowanie praktycznej sprężynki – daje Ci ona możliwość utrzymania dyszy. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne akcesoria, niezbędne do spawania oraz lutowania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Kod produktu5906340850068