icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Łącznik poręczy Kornik 60 x 50 x 80 mm srebrny

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik poręczy Kornik 60 x 50 x 80 mm srebrny
71,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łącznik zadowoli swoją wysoką funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wyglądem każdego użytkownika. Element ten przeznaczony jest do tworzenia stabilnych połączeń pomiędzy poręczami, więc nadaje się do samodzielnego tworzenia schodów do mieszkania. Wykonany z mosiądzu w kolorze srebrnym cechuje się znakomitą wytrzymałością mechaniczną i posiada klasyczny charakter.

  Cechy i zalety

  Łącznik jest niezbędnym elementem wyposażenia Twoich schodów. Umożliwia bowiem zespajanie ze sobą elementów poręczy, dzięki czemu tworzą one spójną całość i są bardziej funkcjonalne. Produkt charakteryzuje się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, zatem sprawdzi się także jako dekoracja otoczenia – złoty łącznik idealnie pasuje do elementów drewnianych, jak również doskonale prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym. Zadowoli Cię także wysoka wytrzymałość produktu, która wynika z faktu, że został on wykonany z twardego materiału, jakim jest mosiądz. W związku z tym element ten nie będzie ulegał uszkodzeniom spowodowanym uderzeniami. W naszej ofercie łączniki dostępne są także w innych kolorach, kształtach i rozmiarach, więc z łatwością wybierzesz model dla siebie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5905156081703