Produkty

Łata impregnowana 40 x 50 x 3000 mm

Kliknij aby powiększyć

Łata impregnowana 40 x 50 x 3000 mm

Kod: 915263

|
Łata impregnowana znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie jako element konstrukcji drewnianych. Oferowaną tutaj belkę wykonano z drewna sosnowego, które zabezpieczono impregnatem w kolorze zielonym, chroniącym łatę pozostającą na zewnątrz przed niekorzystnym działaniem wilgoci oraz szkodników żywiących się drewnem.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

50 x 3000 mm

Wysokość opakowania

4 cm

Długość opakowania

5 cm

Szerokość opakowania

300 cm

Grubość

40 mm

Waga brutto

4 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Impregnacja

ciśnieniowa

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

drewno impregnowane

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

1401

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno sosnowe

Kolor

zielony
Łata impregnowana to uniwersalny element przeznaczony do wzmocnienia konstrukcji budowlanych. Belki zostały wyprodukowane z drewna sosnowego, które charakteryzuje się sprężystością, dzięki czemu stanowią one doskonałe wsparcie dla stropu i ścian. Dodatkowo mają one również wysoką wytrzymałość mechaniczną, więc są w stanie podtrzymać nawet ogromny ciężar, minimalizując ryzyko zawalenia się obiektu, a tym samym zwiększając komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny podczas przebywania w budynku. Łaty zostały dodatkowo zabezpieczone specjalnym impregnatem, który wniknął w strukturę drewna, chroniąc je zarówno na zewnątrz, jak i od środka. Dzięki temu są one odporne na działanie warunków zewnętrznych takich jak wilgoć, opady atmosferyczne, a także na szkodniki żywiące się drewnem.
Ocena
5 komentarzy
07.07.2019
Łaty są krzywe. Kupiłem przez internet i z braku czasu podczas odbioru nie chciało mi się już wymieniać tych wybrakowanych bo pewnie trochę by z tym zeszło. Korzystniej jest kupować osobiście i robić selekcję.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska


Dziękujemy za opinię. Jest nam przykro, jeśli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji w każdym sklepie Castorama. Nie tylko w tym, w którym dokonano zakupu. W związku z tym, zachęcamy serdecznie do odwiedzenia dowolnej Castoramy i skorzystania z tej możliwości.
10.05.2019
Zamówiłem 10 łat na skrzynię na kosiarkę. Wszystkie przyszły pokrzywione... Nie polecam. Zamawiałem już kilka partii. Kiedyś przyszły w takim stanie, że musiałem podstawiać pojemniki pod kapiącą wodę... Wysezonowane.. Tak tak!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkał się Pan z tego rodzaju sytuacjami. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku, w którym zakupione produkty posiadają wadę, Klient ma prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

28.06.2018
Łaty dobre pod względem odporności na owady insekty itp,warto samemu zaimpregnować dwukrotnie,przeszlifować też można,dużo odstających włókien.Cena wysoka.
19.06.2018
Zamówiłem łaty na domek ogrodowy, przyszły z 13szt. 3 krzywe, jedna sztuka pęknięta, a jeszcze jedna krótsza o 1 cm. Jezeli zamawiam przez internet, to ładują byle co, poniewaz klient w sklepie sam sobie powybiera lepsze.
19.09.2017
Łaty posłużyły mi jako słupki do "rusztowania" na winogron. Skróciłem, przeszlifowałem papierem ściernym, pomalowałem impregnatem i są ok. Polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Długowieczne materiały budowlane

 • Budowa

  Instrukcja wideo - Jak zrobić piernikowego ludzika z drewna?

 • Budowa

  Montaż łat dachowych

Ocena i komentarz dla:

Łata impregnowana 40 x 50 x 3000 mm